Pokud se rozhlížíš po trhu, tak zkus i nás a uvidíš, že naše projekty stojí za to. Přidej se do našeho týmu vývojářů, který za svou práci sbírá ocenění v Česku i zahraničí. V Kindred. milujeme, co děláme. Tvoříme a spolupracujeme hlavně se zahraničními klienty jako je Cisco, Renault, Orange, Pernod Ricard, P&G a spoustu dalších. Tým vedou seniorní vývojáři Michal a Aleš, se kterými se potkáš u pohovoru.

Základní znalosti a technologie bez kterých to nejde:

 • S přehledem ovládáš JavaScript (ES6+)
 • Máš zkušenosti s Reactem či jinými frameworky (Angular 2+, Vue)
 • Víš co je backend a umíš naprogramovat REST API
 • Máš znalost HTML5 a CSS3
 • Jiné technologie ti ale také nejsou cizí a jsi schopný se adaptovat

Co tě u nás čeká?

 • Skvělý tým kolegů, kteří se rádi podělí o své know-how a otevřené přátelské a mezinárodní prostředí bez složité hierarchie, ve kterém můžeš ukázat, co v tobě je a prosadit si cokoliv budeš chtít. Přístup k vedení firmy a týmu budeš mít prakticky každý den.
 • Jestli máš energii a chuť se učit novým věcem, tak to chceme! Díky tvému učení a posouvání máme možnosti mít další nové projekty a můžeš tak přinést nové obzory všem.
 • Vzdělávání ve skupině, v týmu & certifikace a rozvoj podle potřeby. Naučíš se toho spoustu o datech, online marketingu a mezinárodní spolupráci pokud budeš chtít.
 • Dostaneš se k technologickým nástrojům, které využívají pouze ti největší světoví hráči. A jen málo lidí u nás v nich umí pracovat.
 • Volnost v práci s trendy & nápady. Máme rádi lidi, co chtějí inovovat!
 • Nové krásné prostory s vyhlídkou na vodu a zeleň u Libeňského mostu, plný skvělých lidí, psů, jídla a všeho, co potřebuješ k práci a šťastnému životu v práci i mimo (pokud není lockdown).
 • Možnost Home Office a dalších flexibilit. Plus 5 týdnů dovolené a další.
 • Tvoji kolegové budou převážně češi, ale máme zde i cizince, proto je potřeba mít znalosti angličtiny.

Proč s námi?

Věříme, že budoucnost marketingu je v kreativním propojování dat a technologií. Jsem součástí celosvětového top hráče, Publicis Groupe, se kterým jsme se s vervou pustili do mezinárodních projektů a globálních klientů. A je to velká sranda ale i náročná práce, takže jestli tě láká posouvání laťky a přispěješ svým dílem, tak jsi naše krevní skupina!

Náš cíl je vybudovat TECH HUB pro celý region, ve kterém Publicis Groupe působí, což je více než 20 zemí světa!

Reflexe dnešní doby:

Vypadá to, že hledáme již 2 měsíce vývojáře a nenašli jsme. Našli! ale hledáme dál, protože nám vycházejí nové projekty.
Díky Corona době, všechny pohovory jsou online. Pokud ale budeš chtít, můžeš se za námi přijít podívat, abys věděl jaký je náš office a jak to tady máme pěkný.

Tak co, zní to dobře?

Napiš nám email, připoj svoje CV/link na LinkedIn nebo nějaké portfolio a osobně řekneme rádi víc :-).

Těšíme se,

Zorka & Michal & Aleš


Informace o pozici

Společnost
Publicis Groupe
Adresa
Boudníkova 2514/5, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Práce převážně z domova, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Dog-friendly office, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Marketing, Média, reklama a PR, Programátor, Webmaster, Vedoucí vývoje/Team Leader, PHP vývojář, Node.js vývojář, React vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné i pro: tělesně postižení, vozíčkáři.

Pozice je vhodná i pro důchodce.


Publicis Groupe, Zora