Společnost Vision Praha se zabývá vývojem a implementací informačních (ERP) systémů pro firmy. Na českém a slovenském trhu působí již 28 let a její software Vision ERP využívají stovky firem z nejrůznějších oborů. Výhodou jsou zkušení a erudovaní odborníci, kteří navrhnou a implementují nejvhodnější řešení pro každou firmu.
Software Vision ERP je určen především pro řízení středních a větších firem nebo pro menší společnosti s potenciálem (a vizí) budoucího růstu. Spolehlivý systém Vision ERP pokrývá většinu firemních agend od účetnictví, sklady, výrobu, obchod a CRM až po spisovou službu a různé speciální funkce.

Konzultant pro ERP systémy 10 minut od Prahy

Rádi uvítáme nového kolegu pro pobočku ve Všechromech (10 minut autem z Prahy 4).

Koho hledáme:

Hledáme kolegu, kterého by bavilo pomáhat firmám řešit jejich vnitřní procesy a rád komunikuje s lidmi. Ovládá alespoň základy SQL, nebo je ochotný se je naučit. Rád se učí nové věci, místo "problém" používá slovo "výzva", dokáže se samostatně rozhodovat a přitom zůstat týmovým hráčem. Toho rádi uvítáme v menším kolektivu na naší pobočce, která připomíná spíš rodinný dům se zahradou než firmu.

Co nabízíme:

  • Práci na zajímavých projektech.
  • Možnost profesního růstu.
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.
  • Možnost práce na částečný úvazek.

Benefity:

  • 5 týdnů placené dovolené.
  • Služební automobil, notebook a telefon.
  • Možnost profesního vzdělávání.
  • Možnost práce z domova.

Co bude Vaším úkolem?

  • Implementace a technická podpora našeho informačního systému u zákazníků.

Co od Vás požadujeme?

  • Vysokoškolské, popř. vzdělání nejlépe technického směru.
  • Znalosti a přehled v oblasti informačních technologií.
  • Znalost podnikových procesů z oblastí logistiky, výroby, ekonomiky.
  • Znalost SQL a programovacích jazyků.
  • Zkušenost s implementací a údržbou ERP systémů.
  • Samostatnost, spolehlivost a odpovědnost.
  • Analytické a tvůrčí myšlení.
  • Komunikační a prezentační dovednosti.

Společnost
Vision Praha s.r.o.
Adresa
Strančice – Všechromy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IT konzultant, Specialista ERP
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel