Výrobce a distributor kvalitních doplňků stravy, farma-kosmetiky a zdravotnických prostředků, jedna z nejvýznamnějších společností na trhu, v jejímž portfoliu jsou značky jako Da Vinci Academia, Cannaderm, Priessnitz, Elasti-Q, Clavin, ArginMax, Ive, Dr.Weiss a další
hledá kandidáta / kandidátku na pozici:

Asistent/ka nákupu

Pracovní náplň:

  • objednávání a plánování nákupu surovin, polotovarů, hotových produktů
  • komunikace s dodavateli v tuzemsku a zahraničí
  • zajišťování dopravy dle dodacích podmínek Incoterms
  • zajišťování platebních podmínek
  • zajištění zpracování administrativy, reporting

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání, vhodné i pro absolventy
  • aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • uživatelská znalost MS Office
  • pečlivost
  • zaujetí pro práci a ochota učit se
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení odpovídající pracovnímu výkonu, kvalifikaci a praxi
  • perspektivní, zajímavou a tvůrčí práci v mladém kolektivu dynamické firmy
  • možnost profesního růstu

Nástup: ihned nebo dohodou

Výkon práce: Vítkov; okres Opava

Společnost
Simply You Pharmaceuticals a.s.
Adresa
Vítkov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Nákup, Prodej a obchod, Farmacie
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.