Greenbuddies Group tvoří:

- Greenbuddies, s.r.o., která se stala od roku 2017 významným hráčem v oblasti výstavby solárních elektráren Německu, Holandsku a v dalších zemích západní Evropy

- Greenbuddies Charging s.r.o., která od roku 2019 nabízí v řešení v oblasti dobíjení elektromobilů

- Greenbuddies Consulting, s.r.o., která poskytuje specializované poradenské služby v oblasti managementu transakcí v Obnovitelných zdrojích energie

Skupina doposud postavila téměř 400 MW solárních elektráren a zaměstnává na stavbách v Evropě takřka 250 lidí; v centrále máme expertízu 20 špičkových odborníků v rozvíjejících se oblastech OZE.

www.greenbuddies.eu

V rámci rozvoje podnikání hledáme nového entuziastického kolegu s plynulou němčinou na pozici

Projektový Manažer – obnovitelné zdroje energie

Vaším úkolem bude:

- nasmlouvání realizačních jednotek na příslušný projekt (instalačních firem nebo skupin jednotlivců)

- spolupráce na rozpočtování jednotlivých zakázek

- průběžné řízení a koordinace týmů mezi sebou

- optimalizace využití týmů s ohledem na znalosti a schopnosti členů

- kontrola kvality průběhu realizací

- komunikace ohledně realizace stavby se zahraničním klientem v mezích uzavřeného smluvního vztahu

- zajištění pracovních podmínek týmů

- zajištění technických a administrativních podkladů

- podpora vymáhání plateb od zahraničního klienta

- specifikace nákupu drobného materiálu, případně velkých komponentů pro projekty ve spolupráci s Nákupním oddělením

Co Vám nabízíme:

- smlouva na dobu neurčitou

- velmi dobré finanční ohodnocení odpovídající výkonu a schopnostem

- podíl na HV jednotlivých projektů

- neustálé odborné vzdělávání a profesní rozvoj, jazykové kurzy

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

- SŠ/VŠ vzdělání

- 2-4 roky praxe v oblasti vedení staveb (stavbyvedoucí, projektový manažer nebo podobné)

- znalost NJ a AJ na pokročilé úrovni

- znalost práce na PC (MS Office)

- pokročilé vyjednávací schopnosti

- analytické schopnosti, logické myšlení

- organizační a komunikační schopnosti

- preciznost, pečlivost, samostatnost

- zkušenosti s výstavbou OZE výhodou

Společnost
Greenbuddies, s.r.o.
Adresa
Mendíků 1396/9, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Výborná), Angličtina (Pokročilá), Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 60 000 – 90 000 Kč / měsíc
Benefity: Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na dopravu, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Stavebnictví a reality, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Greenbuddies, s.r.o., Denisa Schwarczová
736 644 444