ZEPIKO spol. s r.o. je těžební a obchodní společnost, se sídlem v Brně a ve vlastnictví jednoho majitele (rodinný podnik). Společnost byla založena v roce 1992 a v současné době provozuje 5 pískoven, z nichž ve třech jsou mj. provozovány skládky inertních odpadů.
ZEPIKO spol. s r.o. se dále zabývá pronájmem vlastních nemovitostí (zejména budov) pro komerční i nekomerční účely. Společnost je právnickou osobou propojenou ve skupině firem nazývaných koncernovým označením ZEPIKO GROUP.
Více: https://www.zepiko.cz/

Sesterskou společností je firma TRANSBETON s.r.o. provozující 12 betonáren v rámci JMK, OLK, ZLK a MSK včetně dopravy a čerpání čerstvých betonů.
Více: https://www.transbeton.cz/

EKONOMICKÝ / FINANČNÍ ŘEDITEL

ZEPIKO spol. s r.o. hledá pracovníka/-nici na pozici:

NÁSTUP BŘEZEN/DUBEN 2021

Popis pracovní pozice: ekonomický/finanční ředitel je pozice přímo podřízená generálnímu řediteli/majiteli společnosti, její odpovědnost spočívá ve správě účetnictví, daní, controllingu, cashflow, forecastů, účetně-daňové správě majetků a všech dalších souvisejících ekonomických činnostech a administrativních úkonech. Tato pozice má celkem 6 podřízených pracovníků účetně-ekonomické sekce firmy. Výkon této pozice se vztahuje na všechny společnosti v koncernové skupině ZEPIKO GROUP (https://www.zepiko.cz/o-firme/informace/zepiko-group). Koncernová skupina ZEPIKO GROUP má jediného, českého vlastníka, jedná se o rodinný podnik se sídlem v Brně a pobočkami v rozsahu Jihomoravského, Olomouckého, Zlínského a Moravskoslezského kraje.

Požadavky:

- VŠ nebo SŠ vzdělání ekonomického směru
- výborné znalosti účetnictví a daňové problematiky, finančního managementu a controllingu
- zkušenosti a znalosti účetně-daňových předpisů, zákon od DPH, daně z příjmů PO, daně z nemovitosti apod, praxe min. 5 let na pozici hlavní účetní/ekonom, příp. praxe 2 roky na pozici daňového auditora
- pokročilá znalost práce na PC, MS Office, znalost účetního systémů Helios, Altus Vario výhodou
- schopnost řídit kolektiv 6 lidí
- proaktivní a samostatná činnost, vyhledávání úspor, schopnost koordinovat implementaci nového ERP systému
- komunikační dovednosti, zodpovědnost, samostatnost, svědomitost, pečlivost, loajalita, znalost AJ výhodou, logické uvažování, iniciativa ve zefektivnění pracovních výstupů a metod zpracovávání.

Náplň práce:

- ekonomický a finanční management firem ve skupině ZEPIKO GROUP
- správa účetnictví, daní, controllingu, cashflow, forecastů, účetně-daňová správa majetků a všechny další související ekonomické činnosti a administrativa
- tvorba a správa podkladů pro daňové audity firem ZEPIKO spol. s r.o. a TRANSBETON s.r.o.
- řízení a správa daňových přiznání, kontrola podkladů od podřízených
- řízení a správa účetní a daňové administrace pronájmů, oprav a rekonstrukcí nemovitostí
- vyhodnocování investičních záměrů a forem financování.

Nabízíme:
- expandujícího stabilního zaměstnavatele - ryze českou firmu (rodinnou)
- pololetní odměny na základě osobního hodnocení majitele firmy
- perspektivní zaměstnání v prosperující firmě s možností osobní seberealizace a komunikací přímo s majitelem firmy
- vysoce komfortní pracoviště/kanceláře v Brně - Králově Poli, pracovní doba 8:00 - 16:30
- školení v oboru účetnictví, daní a legislativy, služební vůz, notebook, telefon, stravenky a občerstvení na pracovišti, firemní a společenské akce, bezúročné půjčky.

Strukturovaný ŽIVOTOPIS zasílejte, prosím, včetně fotky.

Více informací o společnostech ZEPIKO a TRANSBETON na webech: www.zepiko.cz a www.transbeton.cz

Společnost
ZEPIKO spol. s r.o.
Adresa
Slovanské náměstí 1177/9, Brno – Královo Pole
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Vrcholový management, Auditor, Daňový poradce/specialista, Ekonom, Finanční ředitel/manažer, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel