Chtěli byste pracovat v oblasti letecké dopravy a navíc z domova? Jste komunikativní a rádi pomáháte zákazníkům? Pak neváhejte a využijte této příležitosti k rozvoji Vaší kariéry.

Nabízíme práci z domova, nutností je absolvování 10-týdenního školení v Brně od pondělí do pátku (zaměstnavatel hradí ubytování).

Náplň práce:
- Zákaznický servis pro německy mluvící zákazníky letecké společnosti
- Objednávání, rušení letů
- Poskytování informací cestujícím
- Pomoc s požadavky
- Správa zákaznických účtů

Pracovní doba:
- 8hodinové směny v časovém rozmezí 06:00 - 23:00 hod., PO – NE, maximálně 6 dní v kuse
- Směny jsou vždy plánovány 14 dní předem
- Práce včetně víkendů a svátků
- Bez nočních směn
- 40 hodin týdně

Požadavky na uchazeče:
- Znalost němčiny a angličtiny alespoň na úrovni B2 (znalost obou jazyků je podmínkou)
- Vynikající komunikační dovednosti
- Ochota pomáhat zákazníkům
- Flexibilita

Nabízíme:
- Transparentní a spravedlivou mzdovou strukturu s bonusy, mzda v průběhu roku rychle roste
- Smlouvu na dobu neurčitou se zkušební lhůtou 3 měsíce
- Po 6 měsících možnost pracovat na částečný úvazek
- 10 týdnů tréninku
- Práci z domova (včetně příspěvku na internetové připojení)
- Slevy na letenky
- 22 dní dovolené, po 3 letech 25 dní
– Stravenky ve výši 100,- Kč/pracovní den
– Multisport kartu
- Systém Cafeterie - příspěvek na kulturu, zdraví nebo sport

Společnost
Talentem s.r.o.
Adresa
Ústí nad Labem
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Práce převážně z domova
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Zákaznický servis, Administrativní pracovník, Dispečer, Pracovník letového provozu, Pracovník back office, Disponent, Pracovník front office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Talentem s.r.o., Jana Pardusová