LEVIOR s.r.o. je předním dodavatelem kvalitního ručního nářadí pro řemeslníky a kutily. Zásobuje téměř 30 let obchodníky, obchodní řetězce, stavební firmy, dílny a autoservisy měřidly, řeznými a brusnými nástroji, stavebním nářadím, dílenským vybavením, železářským zbožím, zahradním nářadím a autodoplňky.

V současné době hledáme novou posilu do týmu na pozici:

Kreativní grafik

Rád vymýšlíš nové věci a sleduješ trendy v reklamě? Do naší společnosti hledáme grafika s kreativní duší a přesahem do ostatních oblastí marketingu, který se rád učí novým věcem.

Náplň práce:

- vymýšlení a tvorba marketingových materiálů – letáky, brožury, pozvánky, reklamní předměty

- návrhy a realizace reklamních formátů –bannery, outdoorová reklama

- prezentace na web a sociální sítě

- spolupráce s ostatními odděleními společnosti a jejich grafická podpora

Předpoklady:

- kreativní myšlení, zaměření na detail

- cit pro jazyk, schopnost napsat krátký a poutavý text

- velmi dobrá znalost Adobe Acrobat, Adobe InDesign, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator

- dobrá znalost MS Office - Outlook, Power Point, Word, Excel

- proaktivní přístup, samostatnost

- anglický jazyk na komunikativní úrovni výhodou

Nabízíme:

- kreativní a různorodou pracovní náplň

- přátelský kolektiv

- odpovídající platové ohodnocení

- 13.-tý plat, příspěvek na stravné, zaměstnanecké ceny na nákup firemního zboží, akce, školení

Vybraným uchazečům zašleme nejdříve úkol k vypracování, až poté následuje pozvání k osobnímu pohovoru.

Pokud tě tato pozice zaujala a myslíš si, že tvoje zkušenosti, schopnosti a dovednosti odpovídají daným požadavkům, budeme rádi, když nám zašleš svůj životopis a motivační dopis.

Společnost
LEVIOR s.r.o.
Adresa
Tovačovská 3488/28, Přerov – Přerov I-Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.