Společnost ADM působí v Olomouci od listopadu 2009. V olomouckém závodě zpracováváme řepkové, slunečnicové a HOSO semínko a vyrábíme z nich kvalitní jedlé rostlinné oleje a jiné produkty bezkonkurenční kvality.

Specialista procesní bezpečnosti

ADM Olomouc s.r.o. hledá Specialistu procesní bezpečnosti, který bude ve spolupráci s ostatními odděleními zajištovat dohled nad procesní bezpečnosti

NÁPLŇ PRÁCE:

Specialista procesní bezpečnosti bude udržovat a zlepšovat zavedený systém řízení bezpečnosti technologií.

Po ukončení adaptačního plánu bude obsahem jeho práce především:

• Analýzy bezpečnosti procesů výrobních linek a zařízení dle HAZOP, LOPA, FMECA atd. (po zaučení)

• Realizace projektů ke zvýšení bezpečnosti procesů (ochranné prvky, bezpečnostní zařízení atd.)

• Dokumentace o ochraně před výbuchem (ATEX) - správa a aktualizace

• Prohlášení o shodě (CE) – analýzy, hodnocení, dokumentace atd.

• Koordinace systému řízení změn (MoC)

• Dohled nad bezpečnostními kritickými zařízeními (aktualizace, funkční zkoušky, statistiky, pokyny)

• Dohled nad tlakovými nádobami (inspekce, organizace tlakových zkoušek, systém údržby)

• Supervize kontrol pojišťoven/makléřů a dohled nad nápravnými opatřeními

• Audity a kontroly procesní bezpečnosti

POŽADAVKY

• VŠ technického směru (fakulta bezpečnostního inženýrství – výhodou) – možno i absolvent

• Zkušenosti se zajišťováním a kontrolou procesní bezpečnosti – výhodou

• Angličtina slovem i písmem

• MS Office

• Orientace v technické dokumentaci

• Výborné organizační schopnosti, komunikační dovednosti a časová flexibilita

NABÍZÍME

  • 25 dní dovolené
  • Zajištěné stravování přímo ve firmě
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Výuka anglického jazyka
  • Wellness program

Společnost
ADM Olomouc s.r.o.
Adresa
Hamerská 681/50, Olomouc – Holice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Chemický průmysl, Ostraha a bezpečnost, Výroba a průmysl, Technik BOZP, Technik požární ochrany
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.