Kolibrik.net, s.r.o.
FUEL CELL FUTURE
Vývoj nových řešení pro vodíkové technologie, produkty pro výzkum, vývoj a testování palivových článků, elektronika pro vodíkové aplikace.

Programátor - Architekt

Kolibrik.net - vodíkové technologie

Naše společnost vyvíjí a poskytuje širokou škálu produktů a řešení především pro oblast vodíkových palivových článků. Naše portfolio tvoří široká škála elektronických přístrojů a modulů, které slouží v laboratořích při výzkumu a vývoji, používají se při vývoji prototypů vodíkových aplikací a testování zdrojů na bázi palivových článků, dodáváme též elektroniku pro vodíkové aplikace určenou k řízení, monitorování či ke konverzi energie.

Kolibrik.net je firma ryze česká, dodáváme nicméně po celém světě. Neustále rosteme, abychom podpořili vzestup vodíkových technologiích portfoliem našich služeb, produktů i intenzivním výzkumem a vývojem.

Programátor - Architekt

Hledáme schopné programátory pro PC software a pro embedded MCU firmware.

Tvým úkolem bude vývoj platformy pro obsluhu a komunikaci s námi vyvíjenými měřícími přístroji, senzory, automatizačními moduly a sběr a zpracování dat. Určitě uplatníš znalost komunikačních protokolů a datových struktur. Pokud se navíc orientuješ v některé z oblastí: databáze (noSQL), UX, real-time, jsi náš člověk ;-)

Záměrně neuvádíme přesné požadavky na znalosti technologií, protože nám více záleží na zkušenostech, rozhledu v oboru a schopnostech fungovat jako člen týmu, samostatně řešit jednotlivé problémy a posouvat vývoj, a tím celou naši firmu, kupředu.


Informace o pozici

Společnost
Kolibrik.net, s.r.o.
Adresa
Smetanova 1169/34, Žďár nad Sázavou – Žďár nad Sázavou 1
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, SW architekt, Programátor, Embedded vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Kolibrik.net, s.r.o., Jiří Libra
777 217 401
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.