Jsme švýcarsko-česká společnost rodinného charakteru. Naše středoevropské aktivity řídíme ze Želešic u Brna.
Zabýváme se výrobou a prodejem nejširšího sortimentu komínových systémů, zvláště pak plastových pro kondenzační kotle. S našimi výrobky se můžete setkat v celé Evropě.
Video o nás najdete na https://www.almeva.cz/cs/video

Technik (rozpočtář) komínových systémů

Náplň práce:

  • Zpracování nabídek spalinových cest a jejich návrhů ve specializovaném softwaru na který zaučíme
  • Aktivní komunikace s TZB projektanty a konzultace se zákazníky
  • Technická podpora obchodního teamu
  • Teamová spolupráce na CAD a BIM knihovnách
  • Rozšiřování spolupráce se středními a vysokými školami stavebního zaměření
  • Účast na veletrzích a firemních prezentacích

Požadujeme:

  • Vzdělání minimálně SŠ technického směru (stavebnictví, strojírenství)
  • Uživatelská znalost práce s PC
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • Dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • Znalost angličtiny a dalšího cizího jazyka výhodou (ruština, němčina)

Nabízíme:

  • Zajímavou a různorodou práci
  • Zaškolení, zvyšování kvalifikace v rámci oboru komínové techniky a odkouření
  • Přátelský kolektiv, práce v týmu, který táhne za jeden provaz
  • Pracovní smlouva, hlavní pracovní poměr
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Firemní benefity (příspěvek na stravování, školení, firemní akce)
  • Mobilní telefon, notebook

Nástup: ihned nebo dle dohody

Společnost
ALMEVA EAST EUROPE s.r.o.
Adresa
Družstevní 501, Želešice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Ruština (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Technik, Technik ve stavebnictví, Konstruktér, Přípravář, Rozpočtář/kalkulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.