Hast Retail, s. r. o. je česká rodinná firma fungující na trhu od roku 2008, která má v současnosti okolo 80 zaměstnanců. Hlavním předmětem podnikání je výroba interiérového vybavení pro komerční a veřejné prostory. Firma vyváží zboží do zemí celého světa. Stále rosteme a posouváme se dál. Na cestě za úspěchy hledáme šikovné a motivované lidi, kterým rádi dáme příležitost vyrůst spolu s námi.

Hlavní náplň práce:

  • návrh interiérových prvků (vývoj, konstrukce)
  • tvorba 2D a 3D dokumentace
  • práce v programu 3D Imos
  • tvorba výkresové dokumentace pro výrobu
  • podpora zavádění výrobků do výroby
  • spolupráce se zaměstnanci ve výrobě
  • komunikace technických řešeni se zákazníky
  • samostatná konstrukční práce podle předlohy, požadavků a konceptů zákazníka

Požadavky:

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru – podmínkou, zaměření – nábytkářské a dřevařské
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • znalost softwaru 3D Imos
  • znalost nábytkářských konstrukčních metod a výrobních technologií
  • zodpovědnost, pracovitost, logické a technické myšlení, komunikativnost, schopnost
  • práce v týmu, samostatnost, rozhodnost, flexibilita a preciznost
  • ochota učit se nové věci
  • Angličtina – výhodou

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr
  • Motivační mzdové ohodnocení
  • Mobilní telefon, notebook
  • 13. a 14. plat
  • Flexibilní pracovní doba
  • Práce v mladém kolektivu
  • 5 dnů lékařského volna navíc
  • Nástup možný ihned.

Společnost
HAST RETAIL s.r.o.
Adresa
Novoveská 2064/5e, Ostrava – Mariánské Hory
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Strojírenství, Výroba a průmysl, Konstruktér
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.