Dokážete přemýšlet v souvislostech a za čísly vidíte i něco víc? Práce v Excelu vás baví a chcete v něm denně pracovat a dělat i složitější operace? Pak dávejte pozor! UNICAPITAL hledá posilu do stále se rozrůstajícího týmu financí a controllingu. Jsme privátní investiční skupina, která se zaměřuje především na investice do společností působících v oblastech energetiky, zemědělství, nemovitostí a zdravotnictví. Rychle rosteme a hledáme osobnost, jež bude růst s námi. Práce bude různorodá a rozhodně nehrozí nuda. Nehledáme solitéra, ale člověka, který se aktivně zapojí do práce v týmu.

Jaká bude vaše náplň práce?

  • zodpovědnost za komunikaci s externími auditory skupiny, příprava podkladů pro statutární audity vybraných dceřiných společností
  • příprava finančních výkazů (rozvaha, výkaz zisků a ztráty, přehled o změnách vlastního kapitálu, přehled o peněžních tocích), analýza a komentáře k rozdílům
  • zpracování výročních zpráv a zpráv o vztazích, příprava přílohy k účetním závěrkám společností ve skupině
  • podíl na přípravě a dohled nad pravidelnou inventarizací účtů a jejich rekonciliací
  • podíl na tvorbě implementací finančních a administrativních procesů, směrnic a interních kontrol
  • odpovědnost za vedení svěřené oblasti interních kontrol
  • komunikace s ostatními odděleními v rámci společnosti a skupiny
  • podílení se na tvorbě pravidelného reportingu, přípravy podkladů, kontroly vstupů a odsouhlasení měsíčních /ročních budgetů a tvorba finančních analýz a reportingu pro mateřskou společnost

Jaká je naše představa o ideálním kandidátovi?

  • VŠ vzdělání v ekonomickém směru
  • praxe na pozici seniorního controllera min.5 let a více
  • pokročilá znalost účetní legislativy, doplňkově legislativy daňové
  • zkušenosti s řízením procesu měsíčních a ročních závěrek a interními kontrolami
  • pokročilá znalost Excelu
  • zkušenosti s účtováním finančních nástrojů a IFRS výhodou
  • logické a analytické myšlení, schopnost přemýšlet v širším kontextu
  • zájem o práci se systémy a nastavování procesů
  • loajalita, spolehlivost, zodpovědnost, přesnost s důrazem na detail, kultivované vystupování
  • schopnost se stále učit a svižně reagovat na změny

Co Vám nabízíme?

  • především skvělou partu lidí, kteří vždy ochotně pomohou a poradí
  • možnost přicházet s vlastními nápady, protože nejsme zkostnatělá korporace svázaná nepřeberným množstvým pravidel
  • velká míra samostatnosti a odpovědnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení zohledňující vaši kvalifikaci a zkušenosti
  • zajímavá práce s možností profesního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • Multisport karta ze 2/3 financovaná zaměstnavatelem
  • zaměstnanecké bankovní produkty
  • příjemné pracovní prostředí v kancelářích v Praze na Florenci

Datum nástupu: březen, dle dohody

Pokud splňujete výše uvedené předpoklady a máte zájem pracovat v naší společnosti, pošlete profesní životopis a motivační dopis s uvedením telefonického a mailového kontaktu. Těšíme se na setkání s Vámi.

Společnost
UNICAPITAL N.V., odštěpný závod
Adresa
Sokolovská 675/9, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Auditor, Daňový poradce/specialista, Ekonom, Finanční analytik, Financial Controller, Finanční poradce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

UNICAPITAL N.V., odštěpný závod, Anna Soukupová