EGMedical, s.r.o. - speciální elektronika

Vývojář HW - elektronik, embedded - medical nebo šicí stroje

Co vás čeká

Vyvíjíme na zakázku elektroniku pro medicínské, měřicí a průmyslové aplikace, od ideového zadání do výroby. Pracujeme na středně velkých projektech v interních týmech o 2-4 lidech (hardwaráři - softwaráři).

Protože pracujeme pro více zákazníků na různých projektech, je práce pestrá. Je nás celkem cca 15 vývojářů.

Máme vlastní malou výrobu (strojní osazování DPS). Hardware, na kterém budete pracovat, je vesměs u nás navržený i vyrobený - takže zpětná vazba je okamžitá.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Hledáme člověka, kterého baví navrhovat hardware - kreslit schémata, plošné spoje, prototypy oživovat - rozchozovat a řešit jejich převod do výroby, testování spolu se zákazníkem nebo zkušebnou atd.

Aktuálně potřebujeme HW vývojáře, který se nebojí ani kousku programování a komunikace v angličtině, zejména pro projekty medicínské elektroniky nebo pro vývoj řízení šicích strojů založených na OS Linux nebo na platformě STM32.

Máme práci pro začátečníky i zkušené. U nových projektů si interně děláme "burzu" kdo bude na čem pracovat - snažíme se, aby vývojáři pracovali na projektech, které je, zajímají, baví a jsou tak složité, že se člověk může rozvíjet a neutopí se.

Co vlastně budete dělat?

Od šéfa projektu dostanete zadání ("tohle má posílat měřit teplotu pacienta a posílat to na server") a základní ideu, na čem věc postavit.

Teď bude Vaše - podle složitosti projektu a Vašich zkušeností (a nakonec i přání) víceméně samostatná nebo silně týmová - role zařízení samotné vymyslet, nakreslit - schéma, plošný spoj, s kolegy vymyslet mechanickou konstrukci. Postup práce s Vámi bude konzultovat některý z kolegů - ne v roli kontrolujícího vedoucího, ale zkušeného kolegy.

Nakreslíte tedy schéma, plošný spoj, osazený vzorek dostanete od naší výroby (nebo si to složíte sami), zběžně oživíte a dáte programátorům. Zpětnou vazbu od výroby, programátorů a zákazníka zakomponujete do nové revize, kterou (nebo po několika dalších otočkách) poté spustíte do sériové výroby.

Máte-li chuť, zpracujete k věci i dokumentaci a postupy pro testování.

Když se zadaří, budete sledovat, jak se Vámi vyvinuté zařízení dostane do výroby. Po vychytání much nastane čas na hrdost: "dívej, tohle jsem dělal já", když uvidíte v televizi záběry z nemocnice nebo průmyslu, kde běží naše věci.

Musíte

- umět vymyslet elektrické zapojení pro běžné aplikace (žádné přesné, nízkošumové apod. věci),

- se orientovat v datasheetech,

- umět nakreslit plošný spoj,

Hodně uchazečů nosí na pohovor ukázat nějaký svůj vlastní výrobek.

Výhodou navíc bude, pokud budete umět (ale když neumíte, nic se neděje - nehledáme jen "seniory")

- Altium Designer NEBO OrCad NEBO Eagle (stačí jeden),

- máte základní přehled o EMC a bezpečnostních normách,

- super by bylo mít za sebou nějaké aplikace se složitějšími plošnými spoji, například DDR paměti nebo HDMI apod.

Výhodou je, pokud si rádi hrajete i se softwarem- znalost programování mikrokontrolérů nebo znalost embedded Linuxu na malých zařízeních (např. hraji si s Raspberry nebo OpenWRT).

Nepožadujeme formální vzdělání v oboru.

Co vám můžeme nabídnout

Kanceláře v Brně 5 minut od nádraží (zast. Vlhká). Flexibilní a lidská pracovní doba, minimum až žádné služební cesty (ŘP netřeba), v podstatě normální mladý kolektiv. Stravenky a dobré kafe jsou snad už standard:) Po zapracování možnost částečné home office.

Hledáme pracovníky na HPP i částečný úvazek, minimálně však na průměrně 20 hodin týdně.

Nástup možný i ihned.

Společnost
EGMedical, s.r.o.
Adresa
Křenová 89/19, Brno – Trnitá
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Dog-friendly office, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Elektroinženýr, Elektro projektant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení, ostatní.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.