Zavedená zahraniční výrobní společnost hledá pro svůj závod v Brně nové posily do konstrukčního oddělení

KONSTRUKTÉR s AJ - SolidWorks

zajímavá příležitost jak pro zkušené, tak i pro juniornější kandidáty nebo i šikovné absolventy

Pracovní náplň:

  • vývoj nových výrobků ve 3D systému (od návrhu designu až po sériovou výrobu) a zlepšování již stávajících výrobků z hlediska designu, nákladů, kvality a bezpečnosti
  • analýza pevnosti konstrukčních prvků, účast na testování
  • tvorba technické dokumentace a 3D modelů včetně jejich úprav
  • častá komunikace v angličtině se zahraničními kolegy

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • dobrou znalost konstruování v programu SolidWorks nebo jiného 2D, 3D CAD programu
  • zkušenosti s výkresovou dokumentací, zájem o trendy vývoje technologií, designu a materiálů
  • orientaci v technologických postupech
  • schopnost komunikovat anglicky

Nabízíme:

  • zázemí zavedené a stabilní společnosti s přátelskou personální politikou
  • možnost profesního růstu - odborné vzdělávání
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • týden dovolené navíc

Termín nástupu: dohodou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT.
V emailu prosím uveďte přesný název pozice, o kterou máte zájem.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.

Děkujeme.

Společnost
INVENT HR Consulting, s.r.o.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Projektant, Strojní inženýr, Průmyslový designer, Konstruktér, Vývojový inženýr, Vývojový technolog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.