FOKUS optik a.s.
Tradiční česká firma, společnost FOKUS optik, jednička v oblasti oční optiky a péče o zrak v České republice, disponuje v současnosti nejrozsáhlejší sítí očních optik. Provozujeme 90 prodejen ve více než 45 městech po celém Česku.

Office asistentka

Do naší moderní kanceláře v Praze hledáme office asistentku, která je příjemně vystupující, komunikativní, organizovaná a spolehlivá. Naší představou je kandidát, který rozzáří náš office a bude s námi táhnout za jeden provaz.

Takže pokud hravě zvládáš řešení každodenních situacích, dokážeš si svým pozitivním přístupem získat sympatie lidí kolem a zároveň podporovat chod firmy, aby vše šlapalo jak má, tak jsme si jistí, že FOKUS je skvělým místem pro uplatnění tvých zkušeností a rozvoj schopností v tvé dlouhodobé kariéry.

Náplň práce:

  • Telefonická a mailová komunikace
  • Administrativní podpora a zajišťování chodu recepce
  • Organizace setkání a péče o návštěvy
  • Administrativní podpora managementu a ostatních oddělení firmy
  • Spolupráce s dodavateli a správcem budovy
  • Zpracování podkladů pro účetní oddělení
  • Zpracování poštovní agendy
  • Zajišťování ubytování pro potřeby služebních cest
  • Péče o firemní prostory
  • Nákup a správa skladu spotřebního materiálu, kancelářských potřeb a drobného občerstvení pro potřeby společnosti

Nabízíme:

  • Dlouhodobou stabilní práci na HPP v partě lidí, pro kterou je důležité příjemné pracovní prostředí a přátelskost
  • Možnost kariérního postupu, pokud jsi člověk, který se rád učí nové věci a nerad stagnuje
  • Každoročně výrazné slevy na dioptrické i sluneční brýle a doplňky

Požadujeme:

  • Vynikající organizační schopnosti a ochota učit se
  • Komunikační a reprezentační schopnosti, příjemné vystupování
  • Schopnost samostatně řešit problémy
  • Aktivní znalost MS Office
  • Diskrétnost, loajálnost, časovou flexibilitu
  • Stoprocentní spolehnutí – smysl pro zodpovědnost
  • Rok praxe na obdobné pozici výhodou, ne nutností
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nástup je možný ihned nebo dohodou.
Dej nám o sobě vědět. Je to jednoduché a rychlé, pošli mi CV nebo odkaz na tvůj LinkedIn profil, obratem se s tebou spojím a brzy jsi na palubě. Pokud nemáš dostatek zkušeností, nevadí. Rádi tě zaučíme. Důležité je, aby tě práce bavila a aby učení novým dovednostem pro tebe nebyla překážka, ale naopak výhoda.

Děkujeme všem kandidátům za projevený zájem pracovat v naší společnosti. Vážíme si každý jeden životopis. V případě, že se rozhodneme pro jiného uchazeče, nezoufejte, budeme rádi, když nás budete sledovat i nadále na naší stránce https://fokusoptik.cz/kariera/ nebo na facebooku https://www.facebook.com/fokusoptik a možná Vás osloví jiná pozice.

V případě, že jsi nenašla/nenašel nabídku, která by Tě zaujala, ale i tak si myslíš, že patříš k nám do FOKUS-u, neváhej se nám i přesto ozvat a společně si popovídáme o dalších možnostech.

Adresa
Třeboradická 1110/51, Praha – Kobylisy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Recepční, Asistentka, Office Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

FOKUS optik a.s., Dáša Litvíková