Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

Specialista pro vizualizaci dat a reporting

Máte chuť být součástí nově vznikajícího týmu Data Science a podílet se nejenom na vývoji softwaru pro vizualizaci dat, ale také na tvorbě data modelů, sběru dat, čištění, klasifikaci a miningu za svěřenou oblast ?

Co vás čeká

• Navrhovat, vyvíjet a implementovat pokročilé vizualizace a interaktivní dashboardy
• Navrhovat a dodávat datové reporty, které prezentují obchodní příběhy v datech
• Spojit se se stakeholdery a business partnery, pro pochopení jejich potřeby a převedení jejich požadavky do pokročilých vizualizačních návrhů a udržitelných nástrojů
• Spolupracovat se specialisty z oblasti data science pro porozumění modelům a pokročilým analytickým řešením a identifikovat optimální přístupy k vizualizaci a reportovat výstupy
• Spolupracovat s vývojáři softwaru na návrhu architektury potřebné pro podporu vizualizačních aplikací
• Usnadnit uživatelům používání vizualizačních aplikací a seznamovat je s "příběhy" dat formou vizualizace

Co očekáváme

• Vysokoškolské vzdělání v oblasti matematiky, statistiky nebo informatiky
• Minimálně 2 roky zkušeností s vizualizací a analýzou dat
• Znalost nástrojů pro vizualizace dat, jako je Power BI, Tableau či Qlik Sense
• Prokazatelné analytické schopnosti spojené používáním nástrojů na vizualizace dat, schopnost odhalit a interpretovat příběh za komplexními daty ve vizuální podobě
• Schopnost pracovat samostatně a plnit svěření úkoly dle zadání a včas
• Vynikající znalost angličtiny
• Schopnost učit se

Co vám můžeme nabídnout

• práci s nejmodernějšími technologiemi v mladém mezinárodním týmu
• široká škála benefitů včetně flexipasů a 5 týdnů dovolené
• zázemí úspěšné nadnárodní poradenské společnosti
• možnost odborného i karierního růstu
• technologická i jazyková školení
• účast na mezinárodních projektech
• zajímavé mzdové ohodnocení

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 80 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Business Intelligence Specialist, Data scientist, Datový analytik, Python vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.