Naše rodinná firma emz je více než 70 let tradičním výrobcem elektronických, elektromechanických a mechanických součástek do domácích spotřebičů / bílé techniky. Hledáte zodpovědnou pozici na které byste se mohl/a realizovat? Máte zkušenosti v oblasti HR? Máte rád/a výzvy a chcete se podílet na neustálém zlepšování HR procesů v naší společnosti? Pak právě pro Vás máme zajímavou pracovní příležitost. Pojďte a přidejte se k NÁM!

HR specialista

Jaké budou vaše úkoly

• Spoluúčast na personálním plánování, náboru a personálním rozvoji

o Interní a externí nábor

o Personální marketing, vývoj strategií pro nábor

o Vytváření kvalifikačních profilů / pracovních náplní / plánů zapracování

o Účast na výběru personálu

o Podpora Onboarding procesu

• Zajišťování pracovně právní agendy – smlouvy, dodatky, změny…

• Koordinace opatření dalšího vzdělávání

• Spoluúčast při zavedení talent managementu

• Dohled nad zaměstnanci agentury (výběr, podpora, komunikace)

• Spolupráce s vedením a odbornými útvary

• Spolupráce a účast na speciálních projektech HR

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• Ukončené VŠ (bakalářské / magisterské) studium v oblasti řízení lidských zdrojů nebo ve srovnatelné oblasti

• Minimálně 3 roky praxe v HR

• Diskrétní, svědomitý, zodpovědný a na výsledky zaměřený způsob práce

• Vysoká flexibilita a výborné komunikační dovednosti

• Velmi dobrá znalost pracovního práva

• Aktivní znalost MS Office, Excel, Outlook

• Dobré komunikační dovednosti v angličtině popřípadě v němčině

Co vám můžeme nabídnout

• Stabilní zaměstnání v rodinné společnosti s dlouholetou tradicí

• Velmi pestrou pracovní náplň

• Flexibilní začátek a konec pracovní doby

• Zajímavé mzdové ohodnocení / firemní benefity

Společnost
e m z Hanauer s.r.o.
Adresa
Lipová 330, Černošín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, 13. plat, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Administrativa, Personalistika a HR, HR specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

e m z Hanauer s.r.o., Jana Schmucker
Lipová 330, 34958 Černošín, Česká republika
377 156 111, 377 156 128