Firma Novogear je dceřinou společností švýcarského koncernu Humbel se závody ve Švýcarsku, České republice a Rumunsku. Zabýváme se vývojem a výrobou ozubených kol a převodovek pro významné mezinárodní zákazníky v různých průmyslových odvětvích.
Pro posílení našeho týmu hledáme pracovníky na pozici: Montér zámečník

Náplň práce:

skládání a montáž převodových skříní
práce s měřidly
aktivní spolupráce na zlepšování procesů ve výrobě
údržba zařízení a nástrojů

Požadujeme:

vyučen nebo SŠ nejlépe vyučen zámečník nebo automechanik
schopnost naučit se číst výkresovou dokumentaci,
pracovitost, přesnost, loajalita
ochota pracovat ve 3 směnném režimu (R, O, N)

Nabízíme:

zaměstnání v prosperující mezinárodní firmě
profesní i osobní růst
benefity (stravenkový paušál, penzijní pojištění, zvýhodněné mobilní telefonování)
multisport karta
nástup možný ihned
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře.

Společnost
NOVOGEAR, spol. s r.o.
Adresa
17. listopadu 2245, Frýdek-Místek – Místek
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Zařazeno: Strojírenství, Mechanik, Dělník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

NOVOGEAR, spol. s r.o., Ladislav Botur
+420 605 204 305
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.