Pro lukrativní mezinárodní banku hledáme Relationship managery/ky s výbornou znalostí korporátní klientely a skvělou angličtinou.

Detailní popis pozice

- Hledání nových klientů a potenciálních obchodních příležitostí pro mezinárodní bankovní společnost
- Udržování vztahu s významnými klienty, poskytování konzultací a nabízení produktů či služeb ke zvýšení jejich spokojenosti
- Kooperace a spolupráce v rámci úvěrového businessu
- Úzká kooperace s marketingovým oddělením ohledně znalosti trhu
- Občasné cestování za klienty po Praze a Středočeském kraji - v koroně bez cestování
- Finanční a credit risk analýzy, reporting

Požadujeme

- Aktuální zkušenost na stejné pozici z banky alespoň 3 roky + znalost korporátní klientely
- Výborná angličtina – každodenní komunikace s managementem i klienty
- Skvělé komunikační dovednosti
- Analytické dovednosti
- Profesionální vystupování
- Vysokoškolské vzdělání je výhodou

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- Konkurenční platové ohodnocení
- Flexibilní pracovní doba
- Sick days
- Stravenky
- Jazykové kurzy
- Home office

Společnost
Manuvia, a. s., organizační složka
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Výborná)
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Pojišťovnictví
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Manuvia, a. s., organizační složka, Karolína Cajthamlová
+420 734 235 129