BOHEMIA INTERACTIVE a.s.

V současnosti největší české herní studio Bohemia Interactive vzniklo v Praze roku 1999. Známé je hlavně díky populární sérii Arma, úspěšnému hardcore survivalu DayZ pro PC a konzole, ale i free-to-play titulům Vigor a Ylands pro PC, konzole a mobily.

HODINOVÝ MANŽEL / správce údržby ve videoherním studiu

Pro naše pobočky v Mníšku pod Brdy a Praze hledáme šikovného údržbáře.

Náplň práce

  • Správa kancelářských objektů v Mníšku pod Brdy a Praze
  • Zodpovědnost za technický stav budov a příslušenství
  • Venkovní údržba budov a okolí (zahrada, chodník, vstupní hala, parkoviště)
  • Vnitřní údržba budov (drobné výmalby a opravy vody/WC, stěhování kancelářského nábytku, vrtání, instalační lišty, zednické a truhlářské práce, apod.)
  • Drobné opravy (nábytku, dveří, dlaždic, apod.)
  • Provádění preventivních prohlídek (zjišťování závad)
  • Aktivní spolupráce při probíhajících rekonstrukcích poboček
  • Komunikace s dodavateli v rámci oprav systémů objektu (kotel, topení, voda, střecha, klimatizace)
  • Péče o vozový park (přezutí pneu, převoz služebních aut na servis, úklid aut)
  • Kontrola měření hodnot energií (elektro, plyn, voda)
  • Nákupy potřebného stavebního a zahradnického materiálu
  • Spolupráce s dalšími kolegy na pobočce v Mníšku pod Brdy

Požadavky

  • SŠ vzdělání technického zaměření (příp. výuční list v technickém oboru - topenář, plynař, instalatér, truhlář, elektrikář, zedník apod.)
  • Platná vyhláška č. 50 výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič (nutnost!)
  • Práce s PC výhodou
  • Manuální zručnost všeho/jakéhokoli druhu požadována
  • Spolehlivost, zodpovědnost, dochvilnost, pečlivost
  • Schopnost pracovat samostatně, ale i v týmu provozního oddělení
  • Čistý trestní rejstřík

Nabízíme

  • práci pro stabilní českou herní společnost s 20letou historií
  • fajn kolektiv
  • neformální firemní kulturu
  • firemní benefity (stravenky, 27 dní dovolené ročně, roční bonus, dog-friendly office, naše hry zdarma)
  • nástup IHNED (nejpozději 1.4.2021)
  • pracovní dobu: 8h denně (pondělí – pátek)
  • formu spolupráce: pracovní smlouva na 1 rok nebo na IČO

Adresa
Stříbrná Lhota 747, Mníšek pod Brdy
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Dovolená více než 5 týdnů, Dog-friendly office
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Služby, Domovník/správce objektu, Instalatér/topenář, Truhlář, Údržbář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel