Máte praxi v oblasti elektrotechniky a zároveň vysokoškolské vzdělání elektrotechnického zaměření? Láká Vás prostředí vývoje? Dorozumíte se německy? Nevadí Vám občasné cestování? Pak by tato pracovní nabídka mohla být zajímavá právě pro Vás!

Pro mezinárodní stabilní firmu sídlící v Písku hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici elektroinženýra/ky.

ELEKTROINŽENÝR/KA

Náplň práce

  • vývoj nových produktů
  • testování a analýzy nových, ale i stávajících produktů
  • zavádění příslušných opatření na základě kontroly a testování
  • vedení příslušné dokumentace
  • technická podpora výrobního procesu
  • pravidelná spolupráce s ostatními odděleními (výroba, kvalita, vedení)
  • komunikace v německém jazyce na denní bázi

Požadujeme

  • VŠ (elektrotechnického směru)
  • praxi na obdobné pozici (min. 2 roky)
  • znalost německého jazyka pokročilé úrovni (B1/B2)
  • řidičský průkaz sk. B
  • zodpovědnost, spolehlivost, proaktivitu

Nabízíme

  • atraktivní mzdové ohodnocení
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • Vánoční odměny
  • příspěvek na penzijní připojištění (ode dne nástupu)
  • stravné/ stravenky

Společnost
Manuvia, a. s., organizační složka
Adresa
Písek
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Elektroinženýr, Elektrotechnik, Vývojový inženýr, Vývojový technolog, Pracovník výzkumu a vývoje
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.