Od roku 2008 provozujeme v obci Psáry dvě zařízení péče o děti (v místní části Dolní Jirčany, ulice Hlavní 12 a Spojovací 600). Hlavním cílem je výchova a budování základních návyků dětí ve věku 0,5 – 4 let. Práce v malé skupince dává velkou možnost osobní podpory.

Vychovatelky / chůvy dětské skupiny (děti do 4 let)

Rozrůstáme se, co vás tedy čeká?

Celodenní péče o děti (0,5-3,99 let) a jejich výchova, spolupráce s dalšími chůvami. Práce 5-6 hod., min. dva až tři dny v týdnu, střídá se po týdnech ranní (8:00 - 13:00) a odpolední (10:00 až 16:00) - 0,5 úvazek DPČ v dětské skupině + výpomoc v mikrojeslích. Pracoviště Hlavní 12, Dolní Jirčany a Spojovací 600, Dolní Jirčany (dojezdem 0,5 hodiny ze zastávky metra C Budějovická (zast. BUS Psáry, Dolní Jirčany). Nástup možný ihned.

Kvalifikace a dovednosti, které byste měli mít!

Kvalifikaci pro danou práci - např. chůva pro děti do dovršení povinné šk. docházky, pracovník v sociálních službách, učitelka MŠ, zdravotní sestra. Další dovednosti souvisejí s prací s dětmi ve věku 6 – 48 měsíců. Umění komunikace s dětmi, základní péče o děti, příprava jednoduchých programů (výtvarné, hudební, pohybové, atd.), zkušenosti s výchovou dětí.

Výhodou bude, pokud budete umět

pracovat s PC a sociálními sítěmi pro informování o aktivitách mikrojeslí i dětské skupiny. Připravovat programy a hry například díky zkušenosti z dětských a mládežnických organizací, táborů,... Přirozeně pečovat o děti na základě vlastních zážitků a zkušeností (např. z rodiny). Vytvářet zajímavé náměty a kreativně s dětmi pracovat. Využít svůj potenciál při spolupráci s kolegyněmi (práce ve trojici i samostatně).

Co vám můžeme nabídnout

Zajímavou a naplňující práci, zkušenost pro další působení v oblasti výchovy a vzdělávání - např. na pozicích asistentů pedagogů, příjemné finanční ohodnocení. Další vzdělávání. Možnost spolupracovat s námi mají i maminky či tatínci na RD s dítětem, lidé v důchodovém věku.


Informace o pozici

Společnost
Rodinné centrum Dolní Jirčany, o.s.
Adresa
Spojovací 600, Psáry – Dolní Jirčany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 10 000 – 15 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Služby, Vzdělávání a školství, Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník, Učitel mateřské školy, Vychovatel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.


Rodinné centrum Dolní Jirčany, o.s.
777633869 nebo 775294000
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.