Zájemcům o zaměstnání nabízíme bezplatnou službu zprostředkování práce. Pracovní smlouva přímo se zaměstnavatelem. Více na www.praceplus.cz.

Přípravář

Přípravář

Pracovní náplň

- příprava, zpracování a evidence objednávek a smluv o dílo na základě podkladů od
projektanta
- poptávky subdodavatelů a komunikace s nimi
- aktivní tvorba subdodavatelské databáze a její správa
- komunikace se stavbyvedoucími a projektanty

Požadujeme

- VŠ (příp. SŠ) vzdělání stavebního nebo strojírenského směru
- praxe v oboru minimálně 2 roky - ( zkušenost s přípravou výstavby hal - výhodou)
- ŘP sk. B
- PC – MS Office (Word, Excel) uživatelsky
- osobní přístup, časová flexibilita, loajalita, rozhodnost, organizační schopnosti,
komunikační schopnosti, spolehlivost

Nabízíme

- dlouhodobou perspektivu stabilní společnosti
- zajímavou práci v perspektivním a dynamickém kolektivu
- možnost seberealizace a profesního růstu
- možnost osvojení nejmodernějších poznatků metod řízení ve stavební praxi
- platový růst odpovídající znalostem, zkušenostem a pracovnímu nasazení
- prémiové ohodnocení v závislosti na ekonomickém výsledku stavby
- mobilní telefon
- firemní aktivity

Společnost
PRÁCE plus, s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Stavebnictví a reality, Strojírenství, Strojní inženýr, Technik ve stavebnictví, Přípravář, Rozpočtář/kalkulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.