Pro našeho klienta, úspěšnou nadnárodní společnost, hledáme uchazeče pro pozici

Procesní inženýr | machine vision a robotika

Požadavky

  • vzdělání technického směru
  • přehled o oblasti robotiky a znalost technologie machine vision (programování strojového vidění, provádění změn na linkách)
  • celkový technický rozhled
  • samostatnost, komunikační dovednosti
  • výhodou znalost AJ na komunikativní úrovni

Náplň práce

  • zprovozňování a programování systémů strojového vidění ve výrobním provoze
  • technická podpora výroby v této oblasti
  • komunikace s dodavatelskými firmami
  • práce na zlepšování stávajícího provozu i zavádění nových výrobních linek

Nabízíme

  • Zajímavou práci v prosperující, renomované zahraniční firmě
  • zajímavé finanční ohodnocení dle dosavadních zkušeností
  • bohatý balíček firemní benefitů, včetně dovolené navíc
  • pracoviště v dojezdové vzdálenosti z Prahy

Společnost
Manuvia, a. s., organizační složka
Adresa
okres Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Elektroinženýr, Elektromechanik, Elektrotechnik, Procesní inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura