Profigrass je prosperující rodinnou společností s hlavní činností v oblasti dodávek a servisu profesionálních strojů a závlahových komponentů z USA, zemí EU a Jižní Koreje. Hlavními cílovými trhy jsou firmy zabývající se údržbou veřejné zeleně a jinými komunálními službami, golfová hřiště, fotbalové kluby a závlahové instalační firmy.

Společnost Profigrass s.r.o. je několikanásobným držitelem ocenění Toro Partners in Excellence pro oblast EMEA (Evropa, Střední Východ a Afrika).

Servisní manažer junior - Stroje Toro, Club Car

Společnost Profigrass s.r.o., jakožto výhradní dovozce značek Toro, Gianni Ferrari, Club Car, Campey a dalších specializovaných strojů, klade vysoké požadavky na kvalitu výstupů a úroveň poskytovaných služeb. Vybraný uchazeč bude na denní bázi pracovat s těmito stroji předních značek v odvětví, při supervizi vedoucího servisního oddělení.

Náplň práce
• příjem a administrativa servisních zakázek v informačním systému
• diagnostika servisních případů samostatně a/nebo ve spolupráci s mechaniky
• identifikace dílů a kalkulace oprav
• spolukoordinace servisního týmu
• komunikace se zákazníky, dodavateli, servisním a obchodním týmem
• zpracování objednávek náhradních dílů u dodavatelů tuzemských i zahraničních

Obor servisní činnosti:
• komunální a golfové sekačky renomovaných výrobců Gianni Ferrari (Itálie), Toro (USA)
• elektrovozidla osobní a užitková Toro a Club Car (USA)
• další specializované stroje pro oblast komunálu a údržbu travních povrchů
• agenda zahrnuje i nové technologie s lithium-iontovými bateriemi, hybridní technologie, motory Stage V, a.j.

Požadujeme
• SŠ nebo VŠ technického směru
• technická způsobilost
• angličtina na pokročilé úrovni
• práce s PC: MS Outlook, MS Excel, MS Word
• spolehlivost, přesnost, iniciativa, loajalita
• vysoké pracovní nasazení
• ochota učit se novým oborům
• řidičský průkaz skupiny B: aktivní řidič

Nabízíme
• technické a znalostní zázemí prosperující české společnosti
• platové ohodnocení v závislosti na přínosu pro naši společnost
• vzdělávání a možnost profesního růstu
• práce s kvalitními produkty zahraničních výrobců
• příspěvky na stravování
• mobilní telefon
• pozice je vhodná i pro absolventy technických středních škol s maturitou a s předpokladem dalšího postupného zvyšování odbornosti a praxe

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete Váš životopis společně s motivačním dopisem na kontakty uvedené v tomto inzerátu.

Společnost
Profigrass s.r.o.
Adresa
Brno – Líšeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Strojírenství, Auto - moto, Servisní technik, Technický ředitel/manažer, Garanční technik, Přijímací technik, Vedoucí servisu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Profigrass s.r.o., Tomáš Chytka
544 234 046