Jsme mezinárodní výrobní společnost se sídlem v Chomutově, zabýváme se výrobou elektrotechnických produktů a na českém trhu působíme již od roku 2005. Jsme společnost dynamicky se rozvíjející a našim zaměstnancům nabízíme zajímavé zaměstnání v mezinárodním prostředí.

OPERATIVNÍ NÁKUPČÍ

Co Vás čeká:

  • Zajištění nabídek od dodavatelů
  • Mapování trhu a vyhledávání nových dodavatelů
  • Optimalizace nákladů
  • Vedení obchodních jednání
  • Komunikace s dodavateli
  • Zajištění, aby byly objednávky zadány v souladu se stávajícími smlouvami o dodávkách
  • Správa objednávek v systému

Co požadujeme:

  • Praxi na obdobné pozici minimálně 2 roky
  • MS Office zkušenosti O utlook. Excel)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti s dodavatelskými zdroji, technickou dokumentací, hodnocením a výběrem
  • Znalosti systémů MRP výhodou
  • Pozitivní přístup k práci
  • Týmová spolupráce
  • Časová flexibilita
  • Ochota učit se novým věcem
  • Schopnost vyjednání
  • Silné komunikační dovednosti

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Moderní pracovní prostředí
  • Vzdělávací kurzy
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na stravování ve formě stravenek

Společnost
JJS Electronics s.r.o.
Adresa
Pražská 585, Chomutov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost delšího neplaceného volna
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel