O suchu slyšíte pořád, ale víte, jak s ním bojovat? Přidejte se k nám.

Jsme mladý kolektiv, který se v oblasti hospodaření s dešťovou vodou pohybuje už pár let. Nyní mezi sebe hledáme dalšího kolegu, komunikativního a pečlivého člověka se zkušenostmi ze stavebního oboru.

Hlavní podstatou práce je samostatné zpracovávání dokumentace týkající se využití dešťové vody v domácnostech a příprava na realizaci.

Typ pracovního poměru: možnost práce na 3/4 úvazek, nebo ŽL.

Místo výkonu práce: kancelář v Brně

Nástup možný ihned

Hlavní náplň práce:

  • Komunikace se zákazníkem
  • Zpracování poptávek a objednávek
  • Tvorba dokumentace k dotacím
  • Administrativa dotace Dešťovka
  • Příprava cenových nabídek
  • Zajištění materiálu a subdodávek

Co požadujeme:

  • Vzdělání ve stavebním oboru
  • Základní zkušenosti ze staveb výhodou
  • Komunikativnost a příjemné vystupování
  • Samostatnost a důslednost, aktivní přístup
  • Znalost MS Office, znalost CAD systému podmínkou

Co nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Zaškolení - v prvních týdnech Vás provedeme naší firemní strukturou
  • Rozmanitá náplň práce
  • Přátelský mladý kolektiv, firemní aktivity
  • Pracovní a osobní rozvoj
  • Možnost dalšího vzdělání

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte se nám představit. Pošlete nám svůj životopis a motivační dopis. Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor v Brně.

Podrobnější informace o firmě najdete na www.posudekdotacedestovka.cz, www.trigyshop.cz

Společnost
TRiGY s.r.o.
Adresa
Purkyňova 649/127, Brno – Medlánky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office
Zařazeno: Administrativa, Stavebnictví a reality
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

TRiGY s.r.o., Petra Ćmielová
608 110 857
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.