Společnost Čegan je česká rodinná společnost, která působí na trhu od roku 1991. Jsme moderní ekologická lisovna plastů. Našimi produkty jsou výlisky pro automobilový průmysl, stabilizační systém Gravel Fix a stavební kování Holar. Více o firmě najdete na našich stránkách - www.cegan.cz
Nabízíme příležitost samostatnému, komunikativnímu a zkušenému logistikovi nebo logistce, který bude tvořit výrobní plány.
Pokud Vás baví práce s daty a hledání nejoptimálnějších cest a řešení, tak hledáme právě Vás!

SPECIALISTA LOGISTIKY

Co Vás čeká

  • Příjem objednávek, odvolávek a evidence v systému QI
  • Nákup vstupního materiálu pro výrobu
  • Kontrola vstupního materiálu na základě přijaté objednávky (skladem x nutno objednat)
  • Koordinace dopravy s dodavateli a zákazníky
  • Každodenní komunikace se zákazníkem a výrobou ohledně stavu objednávek
  • Zajištění a správné vedení evidence dodavatelů, komunikace s dodavateli a zpracování hodnocení dodavatelů
  • Průběžné hledání nových příležitostí u alternativních dodavatelů
  • Spolupráce na zefektivnění procesů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Angličtinu na komunikativní úrovni – denní komunikace se zákazníkem v angličtině (písemná a telefonní forma)
  • Praxi v logistice a nákupu
  • Zkušenost z výrobní společnosti
  • Schopnost pružně reagovat na vzniklé situace
  • Pečlivost, samostatnost ve své činnosti a při rozhodování
  • Velmi dobrou znalost Excelu

Co vám můžeme nabídnout

  • Zázemí stabilní rodinné společnosti
  • Akce pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky
  • Dárkové poukazy k pracovnímu a životnímu výročí
  • Závodní stravování nebo stravenky
  • 25 dní dovolené

Společnost
ČEGAN s.r.o.
Adresa
Husova 1693/35, Šlapanice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Zákaznický servis, Výroba a průmysl, Logistik, Nákupčí, Specialista logistiky
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.