Co Vás čeká?

Budete mít na starosti fungování městského muzea ve městě Chotěboř! V současnosti vzniká nová expozice muzea a připravují se nové prostory.

Vaše práce bude spočívat v řízení malého kolektivu muzea a v přípravě nově vznikající expozice v kompletně nových prostorách. Z velké části bude též kurátorem sbírkových a mobiliárních fondů. Městské muzeum Chotěboř je součástí příspěvkové organizace CEKUS.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

- organizační, manažerské a komunikační schopnosti

- základní znalost právních předpisů v oboru působnosti muzea a principů činnosti příspěvkové organizace

- základní znalost českého muzejního prosředí a všeobecný kulturní rozhled

- schopnost komunikace s odbornou veřejností, laickou veřejností i médii

- vysokou úroveň vyjadřovacích schopností v mluveném i písemném projevu

- a v neposlední řadě kreativitu a nápady, samostatnost, schopnost řešení problémů, vysoké pracovní nasazení, schopnost pracovat v zátěžových situacích, uživatelskou znalost práce s PC

Není toho málo, ale tohle všechno od Vás očekáváme.

Výhodou bude, pokud

- jste už někdy řídil/a nějaký kolektiv

- máte řidičský průkaz

Co Vám můžeme nabídnout?

Nabízíme Vám zajímavou a kreativní práci v oblasti kulturního a společenského dění.

Pracovní poměr spolu sjednáme na dobu určitou (1 rok), v případě oboustranné spokojenosti je možné pracovní poměr změnit na dobu neurčitou.

Standardem je 5 týdnů dovolené, stravenková karta a sick days.

Při poskytování platu se musíme řídit platovými tabulkami, záleží tedy na stupni vzdělání a na Vaší dosavadní praxi.

Rádi Vás přivítáme v našem kolektivu od 01.06.2021.

Společnost
Město Chotěboř
Adresa
Tyršova 256, Chotěboř
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Kultura, umění a tvůrčí práce, Kurátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Město Chotěboř, Tereza Kovačková
733 615 506
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.