Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

Fajn práce - svoz zdarma - náborový bonus 5000 Kč #0yPkr

Pracovní náplň:

Pro známou společnost sídlící v Klášterci nad Ohří, hledáme šikovné a zručné kandidáty. Jedná se o práci ve třísměnném provozu. Vzdělání ani praxe není potřeba - vše Vás během úvodního školení naučíme! Nabízíme zajímavé výkonnostní prémie, dotované stravování, svozová doprava zdarma a také dovolená navíc! Náborový bonus ve výši 5000 Kč.

Směnnost: třísměnný provoz (6-14h, 14-22h, 22-6h)

Nástup: co nejdříve

Místo výkonu práce: Klášterec nad Ohří

Nabízíme:

- stabilní dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr
- mzda až 27.000 Kč/měs. (i vyšší, pokud máte předchozí zkušenosti z výroby)
- pracoviště přímo v Klášterci nad Ohří
- dotované stravování
- svozová doprava zdarma
- dovolená nadstandardních 22 dnů
- pravidelný výplatní termín

Požadujeme:

- manuální zručnost, pečlivost
- spolehlivost, pracovitost
- možnost a ochotu pracovat v pravidelném 3-směnném provozu - osmihodinové směny
- dobrý zdravotní stav

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Klášterec nad Ohří
Požadované vzdělání: Základní
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Výroba a průmysl, Šička, Dělník, Operátor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Personální konzultantka
731 682 278
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.