Hledáme několik spolehlivých brigádníků na pravidelnou a dlouhodobou brigádu do výrobny plastových součástek.

Náplň práce: Vizuální kontrola plastových výrobků, odebírání od lisu a následné balení nebo kompletace.

Pracovní doba: Je třeba pracovat na 12 hod. směny (6-18/18-6) na krátký/dlouhý týden PO-NE, střídá se denní a noční podle přiděleného mistra.

Místo práce: Lány/Stochov

Požadujeme:

  • Manuální zručnost
  • Dobrý zrak
  • Pečlivost a spolehlivost
  • Plnoletost a ukončenou základní školu
  • Pracovní bezpečnostní obuv
  • Montérky
  • Znalost základní matematiky

Nabízíme:

  • Fixní odměnu 125 Kč/hod.+ příplatky za noční hodiny a víkendové směny 12,5 Kč/hod
  • Smlouva dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
  • Brigádu v přátelském kolektivu
  • Výplatu zasíláme 1x týdně na účet
  • Práci na krátký/dlouhý týden
  • Dlouhodobou spolupráci

Pohovor proběhne v pondělí 1.3. v Praze na Hradčanské, následně školení ve výrobně v Lánech ve středu 3.3., nástup v týdnu po 8.3.

Společnost
PROPLUSCO GROUP s.r.o.
Adresa
Zámecká 122, Lány
Plat
Plat: 125 – 137 Kč / hodina
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Řemeslné a manuální práce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti
Datum práce
Datum práce: 1.3.2021 – 31.12.2021
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.