Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

Seřizovač i bez praxe - až 35 000 Kč/m + bonusy #DpD1D

Pracovní náplň:

Chcete využít dosavadní praxi z výrobní linky a stát se důležitým členem týmu? Nezmeškejte skvělou příležitost získat příjmovou stabilitu a mnoho zaměstnaneckých benefitů (roční/čtvrtletní odměny, dotované stravování, odborné vzdělávání, zvýhodněné rodinné tarify a další)
Pokud Vám nevadí práce v nepřetržitém provozu, zašlete nám Váš životopis. Zručné kandidáty si rádi zaškolíme. Nástup možný ihned

Náplň práce:
- nastavení automatizované linky
- obsluha linky
- technická podpora provozu

Nabízíme:

- motivující finanční ohodnocení
- práce v úspěšné české společnosti
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- dotované závodní stravování
- výhodné mobilní tarify pro členy rodiny

Požadujeme:

- SŠ vzdělání
- technické myšlení, přesnost, zodpovědnost
- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Tábor
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Firemní akce
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Strojírenství, Výroba a průmysl, Dělník, Operátor CNC strojů, Operátor výroby, Seřizovač/programátor CNC strojů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Eliška Johnson
+420 770 121 924
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.