Jsme malý tým vývojářů, pracujeme na zajímavých zakázkách, jsme svými pány už víc jak 10 let. Máme zkušenosti se zakládáním nových projektů na zelené louce i s produkčním provozem velkých aplikací. V našem portfoliu je pestrá sbírka aplikací postavených většinou na javovských technologiích.

Jsme zakladatelé a provozovatelé startupu http://www.smartform.cz, který se zabývá především inteligentním zpracováním a našeptáváním poštovních adres.

Zručný Java master

Jsme malá, ale šikovná Společnost plná vývojářů a adminů. Pro naše klienty vyvíjeme a provozujeme software, opravujeme chyby a řešíme i nemožné úkoly. Vše nás to hodně baví, práce je až moc a tak hledáme posily - vývojáře, kteří ovládají své řemeslo a chtějí se zlepšovat a rozvíjet.

Obsazujeme pozici: "Zručný Java master"

Co vás čeká:

  • Práce na několika java projektech, které řešíme pro naše zákazníky. Nemusíte se tak bát, že budete dlouhé léta dělat jen na jednom nudném projektu. Hlavní těžiště je teď na rychle rostoucím informačním systému pro obce. Ale zkusíte si i jiné.
  • Zajímavá a tvůrčí práce v týmu lidí, které baví programování a rádi sdílejí své znalosti a zkušenosti. A naopak, rádi se od Vás něco nového naučíme.
  • Možnost vybrat technologie a tvořit jádro nové aplikace, která občanům digitalizuje přístup na úřad.
  • Podíl na návrhu použitých řešení a radost z jejich implementace (radost se většinou dostaví až po implementaci).
  • Dobře udržovaný, dokumentovaný a otestovaný kód.
  • Výzvy od doplňování zajímavých fíčur až po ladění bugů na produkci (ano, pěstujeme i adrenalinové sporty).
  • Stěžejní je práce na core vrstvě backendu (není třeba žádné umělecké cítění), ale občas se dostanete i k frontendu.
  • Svoboda na pracovišti, flexibilní pracovní doba, možnost pracovat vzdáleně.
  • Podívej se sám, co právě řešíme: https://trello.com/b/7dkvxljS

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Solidní znalost Javy a SQL
  • Předchozí zkušenost s nějakým větším projektem

Výhodou bude, pokud budete umět:

  • Techs: Spring, multitenancy, Eclipse RCP, SWT, Linux
  • Tools: Eclipse IDE, Maven, PostgreSQL, ActiveMQ, Mercurial, Jira, Confluence, Jenkins, Docker
  • Architektura aplikací
  • Agilní vývoj

Co vám můžeme nabídnout:

  • Práce v zaběhlém dobře fungujícím týmu
  • Časová flexibilita
  • Rodinné prostředí
  • Možnost plného úvazku nebo alespoň polovičního (20 hodin týdně)
  • Práce je možná vzdáleně, klidně z jiného časového pásma. Už to máme vyzkoušené.

Místo pracoviště:

  • Praha 4, po zapracování homeoffice

Nástup:

  • Co nejdříve, případně dle dohody

Společnost
Trixi software s.r.o.
Adresa
Marie Cibulkové 356/34, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 60 000 – 90 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Možnost občasné práce z domova, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, SW architekt, Správce aplikačního SW, Vedoucí vývoje/Team Leader, Java vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Trixi software s.r.o., Jan Gargulák
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.