Středočeské inovační centrum (SIC) je moderní, dynamická organizace, jejímž prostřednictvím pomáháme podnikatelům vytvářet nové produkty a hodnoty pro společnost. Děláme to přímou podporou zajímavých podnikatelských nápadů, propojováním špičkových technologií z vědeckých a výzkumných organizací s komerční sférou a celkovým rozvojem inovativního způsobu myšlení ve veřejném prostoru. Baví nás to, daří se nám a tak hledáme dalšího parťáka do týmu, který se nebojí výzev a chtěl by nám s tím pomoci.

Digital Transformation Manager

Co vás čeká

Mimořádná příležitost, jak se profesně zapojit do podpory podnikání a rozvoje malých a středních firem v našem regionu a z této pozice jim pomoci s digitální transformací a zaváděním pokročilých výrobních technologií.

Středočeské inovační centrum (SIC) je moderní, dynamická organizace, jejímž prostřednictvím pomáháme podnikatelům vytvářet nové produkty, služby a hodnoty a současně s tím zvyšovat i efektivitu jejich vlastního fungování. Do svého týmu expertů hledáme nyní dalšího parťáka, který se nebojí výzev v oblasti digitalizace podnikových procesů ve výrobních, vývojových, distribučních a servisních firmách.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Zkušenosti, schopnosti a chuť podílet se projektech digitální transformace „od A do Z“, tedy od prvotní analýzy situace přes návrh řešení, až po úspěšnou implementaci za pomoci našich dalších expertů v oboru. K tomu samozřejmě patří nejenom schopnost takové příležitosti vyhledat, rozsah a formu potřebné digitalizace vyhodnotit, správně navrhnout změny a v týmu dalších expertů proces implementace podpořit tak, aby se výsledky zaváděných změn potkaly s očekáváním firem.

Určitě se Vám k tomu bude hodit strukturovaný způsob uvažování, dobrá znalost digitálních technologií, orientace v nových technologických trendech, výborné komunikační dovednosti, finanční a analytické myšlení + předchozí zkušenost s vedením jednání v podnikatelském prostředí.

Výhodou bude, pokud budete umět

Zvládat komplexní typy úkolů, obratně se pohybovat v různých úrovních hierarchických struktur, vytvářet a rozvíjet funkční platformy spolupracujících expertů a domluvit se při tom anglicky. Výhodou (nikoliv podmínkou) bude dále zkušenost s vedením menšího týmu lidí a s obchodem. Téměř nutností je naopak aktivní řidičský průkaz sk. B. Nesedíme totiž celé dny jenom v kanceláři, naším regionem opravdu žijeme a tak trávíme poměrně dost času i v terénu.

Co vám můžeme nabídnout

Naprosto mimořádnou příležitost, jak užitečným a smysluplným způsobem pomáhat majitelům malých a středních firem zvyšovat jejich konkurenceschopnost a celkovou efektivitu prostřednictvím digitalizace jejich vnitřních procesů. Chcete-li svým pracovním úsilím přispět k modernizaci českého průmyslu, tato pozice je tady právě pro Vás!

Budete se potkávat se zajímavými lidmi, podílet se na příbězích jejich úspěchů, posouvat kola dějin (regionu :-) uváděním pokročilých technologických nástrojů do života a spoustu věcí se při tom budete zároveň učit. Platové podmínky jsou samozřejmě nastavené adekvátně k úrovni této pozice, rádi je s Vámi osobně prodiskutujeme u kávy při první osobním setkání nás.

Těšíme se na Vás!

Společnost
Středočeské inovační centrum, spolek
Adresa
Zborovská 81/11, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Věda a výzkum, Vrcholový management
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Středočeské inovační centrum, spolek, Ing. Martina Chmelíčková
777 331 158
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.