Středočeské inovační centrum (SIC) je moderní, dynamická organizace, jejímž prostřednictvím pomáháme podnikatelům vytvářet nové produkty a hodnoty pro společnost. Děláme to přímou podporou zajímavých podnikatelských nápadů, propojováním špičkových technologií z vědeckých a výzkumných organizací s komerční sférou a celkovým rozvojem inovativního způsobu myšlení ve veřejném prostoru. Baví nás to, daří se nám a tak hledáme dalšího parťáka do týmu, který se nebojí výzev a chtěl by nám s tím pomoci.

Business Innovation Manager

Co vás čeká

Mimořádná příležitost, jak se profesně zapojit do podpory podnikání malých a středních firem v regionu středních Čech a pomáhat našim podnikatelům růst a dobývat svět.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Schopnost a chuť pracovat s majiteli firem, špičkovými odborníky a spolupracujícími experty SIC na uvádění inovací s vysokým potenciálem úspěšnosti do praxe a posouvat tím jejich podnikání kupředu. K tomu samozřejmě patří schopnost takové příležitosti vyhledat, rozpoznat, vyhodnotit, jejich realizaci naplánovat a dostatečně je podpořit během procesu jejich zavádění. Určitě se Vám bude hodit předchozí zkušenost s vedením jednání v komerčním prostředí, obchodní dovednosti, znalost principů projektového řízení, řízení změn a uvádění nových produktů/služeb na trh. Propojování různých typů organizačních subjektů (a lidí) pro navazování funkční spolupráce mezi nimi se zase neobejde bez skvělých komunikačních dovedností a přiměřené sociální obratnosti k tomu.

Výhodou bude, pokud budete umět

Zvládat komplexní typy úkolů, prioritizovat je, pracovat na jejich řešení paralelně a domluvit se dobře anglicky. Velkou výhodnou (nikoliv podmínkou) bude dále zkušenost s vedením menšího týmu lidí či zkušenost s vlastním podnikáním a aktivní řidičský průkaz sk. B. Nesedíme totiž celé dny jenom v kanceláři, naším regionem opravdu žijeme a tak trávíme poměrně dost času v terénu u našich klientů.

Co vám můžeme nabídnout

Naprosto mimořádnou příležitost, jak konečně začít makat na projektech a tématech, která Vám v životě dávají smysl, jsou užitečná společnosti a dobře zasazená do kontextu vnějšího ekosystému. Budete se potkávat se zajímavými a inspirativními lidmi, posouvat kola dějin (regionu :-) inovativními nápady a spoustu věcí se při tom budete zároveň učit. Platové podmínky jsou samozřejmě nastavené adekvátně k úrovni této pozice, rádi je s Vámi prodiskutujeme u kávy při první osobním setkání u nás.

Těšíme se na Vás!

Společnost
Středočeské inovační centrum, spolek
Adresa
Zborovská 81/11, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Vrcholový management, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Středočeské inovační centrum, spolek, Ing. Martina Chmelíčková
777 331 158