Ústav zdravotnických informací a statistiky ČR (ÚZIS ČR) je organizační složkou státu, jejímž zřizovatelem je Ministerstvo zdravotnictví ČR a je správcem Národního zdravotnického informačního systému (NZIS) podle zákona č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování (zákon o zdravotních službách) v platném znění (dále jen „zákon o zdravotních službách“). Národní screeningové centrum ÚZIS ČR ve spolupráci s MZ ČR vytváří odborné zázemí pro plánování, realizaci a hodnocení programů časného záchytu onemocnění.

ANALYTIK DAT

Pro oddělení Analýzy dat hledáme kolegy/kolegyně na pozici datového analytika, kteří mají chuť nám pomoci se správou a zpracováním velkých objemů dat z oblasti zdravotnictví. Hlavní náplní práce bude zpracování, integrace a analýza zdravotnických dat v rámci Národního zdravotnického informačního systému a příprava výsledkových reportů.

Náplň práce:

příprava a validace dat (standardizace, čištění, transformace)
integrace dat z více datových zdrojů
analýza dat a data mining
tvorba reportů

Požadujeme:

středoškolské vzdělání s maturitou
zkušenost v oblasti analýzy dat
znalost statistických metod a zásad sběru a zpracování klinických dat
spolehlivost, pečlivost, systematičnost, schopnost samostatné i kolektivní práce
pokročilá znalost MS Excel, MS Word a MS Powerpoint
výhodou zkušenosti se statistickými SW (SPSS, R, Stata)
základy práce s databázemi (SQL)

Nabízíme:

zajímavou a samostatnou práci
možnost osobního a profesního růstu
práci v mladém a dynamickém kolektivu
práci na plný úvazek
pět týdnů dovolené
dny zdravotního volna
příspěvek na stravování
pružná pracovní doba
interní i externí školení
smlouva na dobu určitou s možností dalšího prodloužení
stabilitu významné státní organizace
finanční ohodnocení dle zkušeností a délky dosavadní praxe

Místo výkonu: Brno

Nástup: možný ihned nebo dle dohody

Společnost
ÚSTAV ZDRAVOTNICKÝCH INFORMACÍ A STATISTIKY ČR
Adresa
Kamenice 126/3, Brno – Bohunice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Datový analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ÚSTAV ZDRAVOTNICKÝCH INFORMACÍ A STATISTIKY ČR, Olga Slavíková