Něco o nás:

Jsme mladá progresivní firma, která se zaměřuje na poskytování služeb v oblastech zdravotnictví na území celé České republiky, a to konkrétně na jednodenní chirurgii, stomatologii, ortopedii, oční lékařství, gynekologii a další specializované obory.

Náplň práce:

  • podpora uživatelů výpočetní techniky
  • instalace, správa a servis koncové výpočetní techniky (počítače, notebooky, tiskárny, mobilní zařízení atp.)
  • správa a servis počítačové sítě
  • řešení poruch a problémů ve spolupráci s externím dodavatelem
  • spolupráce na rozvoji a optimalizaci procesů
  • řešení přístupových certifikátu do zdravotnických systémů

Co od Vás požadujeme?

  • znalost systémů Windows na administrátorské úrovni
  • znalost počítačových technologií se zaměřením na koncovou výpočetní techniku
  • znalost MS Office
  • znalost problematiky licencování sw
  • znalost počítačových sítí
  • prozákaznický přístup
  • vhodná pozice pro čerstvého absolventa nebo studenta VŠ

Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost částečné práce z domova
  • práci na částečný nebo plný úvazek v závislosti na společné dohodě
  • práci v inovativní společnosti, které záleží na jejich klientech a zaměstnancích
  • příjemné pracovní prostředí u metra Hůrka
  • rozmanitou a zajímavou práci ve stabilní a rozvíjející se společnosti
  • možnost profesní seberealizace a dalšího rozvoje
  • motivační finanční ohodnocení

Další kroky:

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a pošlete nám Váš životopis. My Vás následně během jednoho týdne budeme kontaktovat a pokud se naše požadavky budou shodovat, rádi se s Vámi setkáme na kávě nebo čaji u nás ve společnosti.

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit!

Společnost
Innova Healthcare a.s.
Adresa
Sluneční náměstí 2588/15, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Zdravotnictví a sociální péče, Správce operačních systémů a sítí, Technik HW, Pracovník help desku, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Innova Healthcare a.s., Lucie Mašínová