Jsme Moravské naftové doly, MND a.s., největší těžební společnost ropy a plynu v České republice, člen silné investiční skupiny KKCG.

Na danou pozici hledáme nového kolegu/ kolegyni do týmu v Hodoníně.

Controller

Náplň práce:

  • finanční controlling, reporting a plánování
  • spolupráce na měsíčních závěrkách a reportingu společností skupiny MND
  • příprava finančních plánů společnosti
  • nastavení a kontrola vnitrofakturací a rozpouštění režijních nákladů
  • kontrola importu dat do manažerského informačního systému
  • controlling investičních výdajů
  • příprava finančních analýz a reportů pro vedení společnosti

Co požadujeme:

  • VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • velmi dobrá znalost MS Excel
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • analytické myšlení a samostatnost
  • osobnost s dobrými komunikativními a organizačními dovednostmi
  • praxe min. 3 roky na obdobné pozici

Co nabízíme:

  • zázemí a stabilitu silné skupiny společností
  • motivující platové ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu
  • nadstandardní systém zaměstnaneckých benefitů
  • jedinečnou příležitost seberealizace a osobního růstu

Místo výkonu práce: Úprkova 807/6, Hodonín

Termín nástupu: ihned

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete nám svůj životopis a motivační dopis.

Společnost
MND a.s.
Adresa
Úprkova 807/6, Hodonín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Marketing, Prodej a obchod, Financial Controller, Finanční specialista, Ekonom
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel