Umíte jednat s lidmi? Jste komunikativní? Chcete získat nové pracovní zkušenosti? Pak je tato pozice právě pro VÁS!

Vedoucí oddělení ústavní péče

Náplň práce:

  • posuzování žádostí poskytovatelů zdravotních služeb o uzavření/rozšíření smluvního vztahu,
  • spolupráce na řešení úhradové strategie,
  • řešení námitek poskytovatelů ke smluvní dokumentaci a úhradovým dodatkům,
  • vyhodnocování ekonomických dopadů změn smluvních ujednání,
  • zodpovědnost za vyrovnanou platební bilanci s poskytovateli ústavní péče,
  • poskytování základních informací klientům,
  • vyřizování administrativy spojené se zajišťovanou agendou.

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání,
  • výborná orientace v legislativě veřejného zdravotního pojištění,
  • praxe ve zdravotnictví, znalost veřejného zdravotního pojištění je významnou výhodou,
  • výborné komunikační a řídící schopnosti,
  • dobrá znalost práce na PC (Windows, Word, Excel), schopnost vyhodnocování dat výhodou,
  • spolehlivost, pečlivost, samostatnost,
  • vysoké pracovní nasazení, odolnost proti stresu

Nabízíme:

  • odpovídající mzdové ohodnocení,
  • možnost vzdělávání a dalšího osobního rozvoje,
  • příležitost zajímavé práce,
  • zaměstnanecké benefity,
  • pracovní smlouva na rok - s výhledem na prodloužení na dobu neurčitou,
  • místo výkonu práce Praha 4.

Nástup práce

dle dohody

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví
Adresa
Roškotova 1225/1, Praha – Braník
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat
Zařazeno: Pojišťovnictví, Právní služby, Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví, Mgr. Martina Pleslová, Personalistka