Základním posláním Nadace Jedličkova ústavu je shromažďování finančních prostředků a jiných hodnot za účelem zlepšení komplexní rehabilitační péče o děti a mladé lidi s tělesným handicapem ve všech jejích aspektech – výchovně vzdělávacích, rehabilitačních a odborně terapeutických a dále všestranná pomoc v integraci mladých lidí s handicapem do společnosti s cílem zamezit sociální a společenské izolaci. Pomoc je směřována ke klientům a absolventům Jedličkova ústavu a  škol a také k neziskovým organizacím v celé České republice, které mají podobné poslání jako Nadace.

Výkonný ředitel/-ka pro Nadaci Jedličkova ústavu

Hledáte práci s pestrým portfoliem činností, kdy každý den může být jiný? Chcete být součástí malého týmu s velkým lidským potenciálem? Hledáte práci, která Vám bude dávat smysl? Chcete vidět dopad své činnosti přímo ve společnosti? Pokud jste odpověděli ano, pak hledáme právě Vás :-)

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • velmi dobré komunikační dovednosti a vystupování na veřejnosti (i v mediích)
  • zkušenosti s vedením malého týmu lidí
  • schopnost organizovat práci a činnost celého týmu
  • znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • orientaci v legislativě týkající se neziskových organizací a lidí s postižením

Náplň práce

  • koordinace fundraisingové, marketingové a PR strategie organizace
  • koordinace nadační činnosti směrem k podporovaným organizacím a osobám
  • pravidelná komunikace s firemními dárci a sponzory
  • pravidelná komunikace s institucemi, správci nemovitostí a finančních portfolií
  • pravidelný reporting a příprava jednání správní rady
  • kontrola účetních procesů, sestavení rozpočtu organizace
  • zodpovědnost za finanční transakce
  • zodpovědnost za transparentní jednání celé organizace

Vítáme:

  • zkušenost s marketingem či firemním fundraisingem
  • zkušenost se správou nemovitostí
  • zkušenost s prací v neziskovém sektoru
  • znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • zaměstnání v organizaci s dlouholetou tradicí, která se zabývá pomocí dětem a mládeži s handicapem
  • možnost uskutečňovat vlastní nápady pro rozvoj a fungování organizace
  • práce na HPP; smlouva na dobu určitou s předpokladem prodloužení
  • fixní plat + osobní ohodnocení
  • nástup 1. 6. 2021 nebo dle dohody
  • flexibilní pracovní dobu
  • 25 dní dovolené
  • možnost dalšího vzdělávání

Zaujala Vás naše nabízená pozice? Tak neváhejte a zašlete nám Váš motivační dopis a životopis do 24.3.2021.

Společnost
Nadace Jedličkova ústavu
Adresa
Na Topolce 1713/1a, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Vrcholový management, Zdravotnictví a sociální péče, Ekonom, Finanční ředitel/manažer, Výkonný ředitel, Provozní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace