Do našeho mladého e-commerce týmu hledáme nového kolegu na pozici UX/UI designera pro vývoj firemního webu a dalších projektů v oblasti e-commerce.

NUTREND je leader na evropském trhu s produkty sportovní výživy a potravinami pro aktivní životní styl. Již více než čtvrt století je naše společnost synonymem úspěchů a trvalého růstu. Jsme dokladem toho, že česká firma může dobýt svět.

Pracovní náplň:

· Návrh webů, uživatelských rozhraní a webových aplikací

· Designování a rozvržení webů a aplikací

· Příprava prototypů pro interní a uživatelské testování

· Úzká spolupráce s týmem e-commerce

· Vývoj různorodých projektů od microsite po e-shopy

· Vývoj vyladěných řešení na míru

· Aktivní zapojení do rozvoje e-commerce projektů

Požadavky:

· Praktické zkušenosti s UX/UI designem

· Zkušenost s designováním webu, webových aplikací a uživatelských rozhraní

Schopnost logického myšlení a práce s daty

· Znalost angličtiny

· Zodpovědnost, samostatnost a chuť se rozvíjet

· Schopnost dotahovat věci do konce a profesionální přístup

· Kreativita a cit pro UX/UI

· Zkušenost s e-commerce projekty

Výhodou:

· Zkušenost z obdobné pozice

· Cit pro detail

· Odvaha inovovat

· Přehled o aktuálních trendech

· Snaha hledat a posouvat řešení na novou úroveň

Nabízíme:

· Mladý kreativní tým

· 5 týdnů dovolené

· Mobilní telefon a výhodné tarify volání pro soukromé využití

Vzdělávací kurzy a školení

Stravenky, multisport karta, místo práce v moderním sídle firmy v Olomouci

Nástup možný ihned.

Společnost
NUTREND D.S., a.s.
Adresa
Olomouc – Chválkovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Média, reklama a PR, Designer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

NUTREND D.S., a.s., Jitka Neoralová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.