KES - kabelové a elektrické systémy, spol. s r.o.
Popinecká 983/30
739 32 Vratimov 1

www.kes.cz

Junior IT programátor/ka

Koho hledáme?

Nabízíme jedinečnou příležitost k osobnímu rozvoji a seberealizaci v aplikačních projektech. Do našeho IT oddělení ve Vratimově hledáme juniorní pozici IT programátora, který má rád technologie a nová řešení, která lidem usnadňují život. Potřebujeme někoho, kdo umí pracovat samostatně a má hlavu otevřenou novým nápadům, slovo tým mu ale není cizí. Rád se učí novým věcem a sleduje aktuální trendy v oboru.
Náplň práce:
Vývoj interních aplikací a informačních systémů pro vlastní firemní prostředí, jejich údržbu a technickou podporu
Spolupracovat ve všech fázích životního cyklu vývoje
Komunikace s vlastníky produktů a spolupráce při analýze požadavků
Práce na dokumentaci
Práce s databázemi a SQL servery
Budoucí podíl na analýze, návrhu a testování systémů

Požadujeme

Základní znalost programování v Python, C#
Základní znalost MS SQL/MySQL databází a serverů Microsoft
Základní znalost API rozhraní
Základní znalost OOP
Porozumění moderním IT bezpečnostním principům
Komunikační a analytické schopnosti při řešení problémů
Schopnost částečného multitaskingu
Dodržení termínů a dohod, dokončování projektů
Výhodou jsou zkušenosti s dalšími programovacími jazyky jako ASP, JavaScript, a další…
Komunikativní znalost anglického jazyka
Preferujeme ambivertní až introvertní osobnost

Nabízíme

Výborné finanční ohodnocení
Spolupráci na důležitých projektech
Práci ve stabilní společnosti se zahraničí působností
Přátelský kolektiv
Zajímavou práci na aktuálních technologiích
Nabízíme a preferujeme dlouhodobou spolupráci
Flexibilní pracovní dobu
Možnost Home Office dle dohody

Adresa
Popinecká 983/30, Vratimov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT konzultant, Programátor, PHP vývojář, Python vývojář, C# vývojář, C++ vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

KES - kabelové a elektrické systémy, spol. s r.o., Jaromír Šitavanc