CZECH HOME CAPITAL, a.s. je ryze česká společnost se silným finančním zázemím, která investuje do nájemního bydlení v České republice a ve vybraných zemích EU.

Naše dcera CZECH HOME CAPITAL Services, s.r.o. spravuje portfolio vlastních nemovitostí, jak v České republice napříč všemi lokalitami, tak i v Německu. Naší strategií je budovat a rozšiřovat vlastní teritoriálně diverzifikované bytové portfolio ve stabilních lokalitách, kde očekáváme progresivní rozvoj.

Finanční účetní

Do týmu společnosti SEVER Plus s.r.o., hledáme ÚČETNÍ, se znalostí účetního programu POHODA. Pokud chcete být součástí společnosti fungující od roku 1998, tak neváhej zaslat životopis.

Náplň práce:

Zpracování finančního účetnictví
Fakturace
Kontrola přijatých a vydaných faktur
Zpracování účetních dokladů
Kontrola věcné a formální správnosti účetních dokladů
Zpracování výkazů pro ČSÚ
Zpracování daňových přiznání – DPH, silniční daň
Evidence a inventarizace hmotného majetku
Zpracování měsíční a roční účetní uzávěrky

Požadujeme:

Vzdělání ekonomického směru – SŠ s maturitou, vyšší odborné nebo VŠ
Dobrá znalost českých účetních standardů, podvojné účetnictví
Dobrý přehled v oblasti daní, daňové evidence
Uživatelská znalost MS Office, MS Excel
Analytické myšlení, samostatnost, zodpovědnost, cit pro detail, dobré komunikační dovednosti
Znalost účetního programu POHODA – výhodou

Nabízíme:

Dlouhodobé a stabilní zaměstnání
Přátelský kolektiv
Stravenky
Odpovídající finanční ohodnocení
Lokalita: Bílina

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis.
Těšíme se na setkání s Vámi.

Společnost
CZECH HOME CAPITAL Services, s.r.o.
Adresa
Zámecká 32/2, Bílina
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Němčina (Středně pokročilá), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

CZECH HOME CAPITAL Services, s.r.o., Jan Kobylka