Základní požadavky pro nabízenou pracovní pozici:

min.SŠ vzdělání ekonomického směru
znalost předpisů v oblasti účetnictví a daní
praktická znalost účetnictví akciové společnosti
pokročilá znalost MS Office (Word, Excel)
samostatnost, odpovědnost, komunikativnost, pečlivost, flexibilita
trestní bezúhonnost
nástup možný ihned

Pracovní náplň:

účtování o majetku a závazcích, nákladech a výnosech a výsledcích hospodaření podniku
spolupráce při sestavování účetních uzávěrek a učetních výkazů, kontrola a účtování faktur, ocenění majetku a kapitálu podniku, řešení odpisů, vytváření rezerv a opravných položek, správa saldokonta
spolupráce při tvorbě a vyhodnocování finančního plánu, měsíční reporting, rozbor hospodaření, tvorba a zpracování finančních analýz pro potřeby společnosti, hodnocení efektivity hospodaření společnosti atd.

Nabízíme:

zázemí silné a stabilní společnosti
odpovídající mzdové ohodnocení
25 dní dovolené
příspěvek na penzijní připojištění
příspěvek na stravování
zvýhodněné jízdné MHD pro zaměstnance a rodinné příslušníky

Zájemci se mohou písemně přihlásit a zaslat své životopisy do 5.3.2021 na uvedené kontakty:

Dopravní podnik města České Budějovice, a.s.

Personální oddělení

Novohradská 738/40, 370 33 České Budějovice

telefon: 387 719 106 (105)

Adresa
Novohradská 738/40, České Budějovice – České Budějovice 6
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel