Společnost ALUKOV je tradiční, ryze český výrobce posuvných zastřešení teras, zastřešení bazénů, vířivých van a zastřešení pro hotely, restaurace a kavárny CORSO HORECA. Zastřešení bazénů a zastřešení teras vyrobená v ALUKOVU jsou vyvážena do čtyřiceti zemí světa. Hlavními rysy výrobků jsou vysoká kvalita, variabilita, nadčasovost a jednoduchost používání.

Webmaster

Zařazení: Webmaster – správce obsahu upravuje webové stránky, kde provádí pravidelné aktualizace, kontroluje funkčnost stránek a odkazů a zodpovídá za funkčnost a aktuálnost, za kompatibilitu stránek s vyhledávači a přístupnost webů. Aktivně a samostatně spolupracuje s grafickým oddělením, programátory, freelancery a s marketingovým oddělením.

Co Vás čeká:

- Mladý tým pracující na mnoha zajímavých projektech po celém světě
- Práce na webech s informacemi a fotogaleriemi firemních produktů
- Projekty postavené na moderních základech
- Práce, která je vidět a má hmatatelné výsledky
- Budou Vám pomáhat moderní SW řešení na analýzu webů a SEO
- Moderní marketingové postupy a řešení

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

- Flexibilitu a ochotu učit se novým postupům
- Otevřenost novým a moderním přístupům
- Snahu najít řešení problémů
- Cit pro týmovou práci a sdílení informací
- Základy HTML/CSS, ostatní Vás naučíme
- Základní povědomí o online marketingu
- Schopnost komplexně přemýšlet
- Dobrá znalost českého jazyka
- Znalost AJ výhodou
- Předchozí zkušenosti s podobnou pozicí výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

- Čtvrtletní prémie za dobře odvedenou práci
- Homeoffice u nás fungoval už před rokem 2020
- Zázemí dynamické firmy působící po celém světě
- Důkladné zaškolení a průběžné zvyšování znalostí – pravidelné účasti na předních českých i zahraničních konferencích
- Hromadu cenných zkušeností v internetovém marketingu
- Možnost uplatnit Vaše nápady a znalosti a zkušenosti
- Práci na hlavní pracovní poměr
- Bonusy/prémie, stravenky, občerstvení na pracovišti, firemní výrobky za výhodnou cenu
- Zázemí stabilní české firmy (na trhu již od roku 1995)
- Nástup možný ihned

Společnost
ALUKOV a.s.
Adresa
Orel
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 24 000 – 26 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Marketing, Média, reklama a PR, Specialista marketingu, Správce aplikačního SW, Webdesigner, Product Specialist, Online Marketing, Kreativec
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení.