Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE), se sídlem Okružní 517/10, 370 01 České Budějovice vypisuje výběrové řízení k obsazení místa na pozici

Asistent/ka znalecké činnosti

Asistent/ka znalecké činnosti – Ústav znalectví a oceňování

Ústav znalectví a oceňování při Vysoké škole technické a ekonomické v Českých Budějovicích (VŠTE) hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Asistent/ka znalecké činnosti

Požadavky:

  • Minimálně vysokoškolské bakalářské vzdělání (Bc.) se zaměřením v oboru oceňování podniků, ekonomika podniku, pozemkové úpravy a převody nemovitostí, konstrukce staveb, aj.
  • Výhodou základní přehled principů oceňování podniků, staveb, pozemků, movitých věcí, aj.
  • Základní přehled české legislativy vč. daňové problematiky
  • Absolvování specializačního kurzu „Oceňování podniků“ / „Oceňování nemovitostí“ či základní přehled o znalecké činnosti velkou výhodou
  • Dobrá znalost MS Office (Word, Excel)
  • Analytické myšlení, kreativita, pečlivost, odpovědnost
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Občanská a morální bezúhonnost
  • Aktivní řízení motorových vozidel, sk. B
  • Znalost anglického jazyka

 Informace k pozici:

  • Pozice je vhodná pro absolventy ekonomických oborů, výhodou přesah do oceňování podniků
  • Pozice je vhodná pro absolventy stavebních oborů, výhodou přesah do oceňování nemovitostí
  • Získání praktických zkušeností pro následující kariérní růst (možnost růstu na pozici vyšší kvalifikovaný pracovník znalecké činnosti)
  • předpokládaný nástup: dle dohody

Hlavní náplň činností

  • Zajišťuje a vyhledává relevantní data pro zpracování znaleckých posudků.
  • Příprava podkladů pro zpracování znaleckých posudků (teoretické podklady související s posuzovanou problematikou, ekonomická data o posuzovaných subjektech, příprava grafů, tabulek, kompletace znaleckých posudků).
  • Zpracování finančních analýzy a rozbor účetních dat / popis stavby, aj.
  • Samostatně zpracovává odborné texty, rešerše literatury, legislativy i judikatury na daná témata.

Nabízíme:

  • Pracovní poměr na dobu určitou – 1 rok, s perspektivou prodloužení na dobu neurčitou
  • Příjemné pracovní prostředí
  • 6 týdnů dovolené
  • Adekvátní platové ohodnocení
  • Nárok na Flexi passy / Příspěvek na penzijní připojištění po prvním odpracovaném roce
  • Dotované stravování
  • Mateřská škola

 Požadované doklady:

  • Přihláška k výběrovému řízení (ke stažení na stránkách školy www.vstecb.cz, příp. na kontaktním e-mailu)
  • Strukturovaný profesní životopis (Europass)
  • Ověřené kopie dokladů o absolvování střední či vysoké školy
  • Výpis z evidence rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců)

Termín pro podání přihlášky: do 30. 5. 2021

Zaměstnavatel: Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích

Kontaktní osoba: Ing. Lucie Černá, tel. 387 842 103,

Adresa: Okružní 517/10, 370 01 České Budějovice, Česká republika

Společnost
Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích
Adresa
Okružní 517/10, České Budějovice – České Budějovice 4
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Vzdělávání a školství, Asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích, Lucie Černá