Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

Grafik se zaměřením na tvorbu videí

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, která se zabývá poradenskou a analytickou činností a pořádá akce v oblasti IT, telekomunikací a spotřební techniky, hledáme Grafika se zaměřením na tvorbu videí, který vytvoří poutavou grafiku pro různá média, využívá balík Adobe Cloud, případně aplikaci Canva.

Máte minimálně 3 roky zkušeností s grafickými návrhy a silné portfolio?
Baví Vás tvorba a úprava videí?
Umíte velmi dobře anglicky?

Pak je tato nabídka určena právě Vám!

Co vás čeká

• komunikace s klientem ohledně jeho požadavků, představ
• tvorba vizualizace a grafiky včetně ilustrací, log, layoutů a fotografií
• tvorba vizuálů webových stránek, výstav, kampaní na sociálních sítích, brožur, animací, videí atd.
• práce na různých projektech
• plánování projektů, zajištění včasných dodávek grafiky
• příprava konceptů a nápadů
• spolupráce s copywritery a kreativním managerem
• testování grafiky v různých médiích

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• vzdělání v oboru designu či výtvarného umění
• 3 - 4 roky relevantní praxe v oblasti grafiky a designu
• silné portfolio grafiky včetně ilustrací, log, layoutů, brožur, on-line grafiky,..(prosím přiložte k CV také odkaz na portfolio)
práce s video záběry a přidávání efektů, prvků
• velmi dobré znalosti softwaru a technologií - ADOBE CLOUD (např. Photoshop, Illustrator, InDesign, Dreamweaver,...) oceníme také znalost nástroje Canva
• výborné komunikační dovednosti a schopnost spolupráce
• umět prezentovat své návrhy a nápady, schopnost argumentace
angličtina - úroveň bezproblémové komunikace

Co vám můžeme nabídnout

• práci s nejmodernějšími technologiemi v mladém mezinárodním týmu
• široká škála benefitů včetně flexipasů a 5 týdnů dovolené
• zázemí úspěšné nadnárodní poradenské společnosti
• možnost odborného i karierního růstu
• technologická i jazyková školení
• účast na mezinárodních projektech
• zajímavé mzdové ohodnocení

Klíčová slova: Grafický design, Designer, Promo Video, ADOBE, Illustrator, Photoshop, InDesign, Premiere, After Effects, Dreamweaver, Canva

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Marketing, Média, reklama a PR, Grafik, Designer, Webdesigner, Animace 3D
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura