Jsme full-service internetová agentura z Prahy, která vytváří e-shopy, internetové stránky a webové aplikace na míru. Naši klienti: Makro, Aral, Erste, Castrol, Robert Bosch, Národní muzeum, Benzina, Procter & Gamble, AŽD, Jihočeské muzeum, Esa logistika a další. Máme mnoho ocenění ze soutěží WebTop100 i IEA.

Vedoucí vývoje / Team leader

Kdo jsme

  • Internetová agentura v Praze 6 - Dejvicích
  • 22 let na trhu
  • Opakovaně jsme vyhráli WebTop100 i IEA
  • Jsme členy APEK
  • Kanceláře máme 2 minuty od ČVUT a od metra

Naši klienti

  • Makro, Ikea, Satpo, Benzina, Procter & Gamble, Národní muzeum a řada dalších.

Co děláme

Primárním zaměřením společnosti je vývoj specifických e-shopů, internetových prezentací a dalších webových aplikací, na zakázku.

Náplň práce

Hledáme klíčového pracovníka, který by byl schopen se postavit do čela týmu programátorů, koordinovat vývoj důležitých interních projektů firmy a v případě potřeby zavádět nové technologie.

Očekáváme dokonalou orientaci v technologiích (PHP, MySQL a Postgre SQL, Elasticsearch, ASP apod.), znalost případných alternativ pro možnost dalšího rozvoje výhodou.

Dále očekáváme pomoc s implementací nových moderních technologií. Nejsme historicky vázáni žádnou konkrétní technologií, ve firmě chceme nastavit nové moderní prostředí, které splňuje požadavky velkých aplikací a e-shopů a jejich týmového rozvoje/vývoje.

Aktuálně se zajímáme o moderní JS frameworky (Vue.js, Angular, React), automatizace verzování a deploymentu, šablonovací systém, kontrola kvality kódu (codereview).

S ohledem na skutečnost, že tato pozice bude podléhat přímo majitelům společnosti, očekáváme i schopnost si svá rozhodnutí před nimi náležitě obhájit :-)

Nabízíme odpovídající platové podmínky, které budou navázány na výsledky práce. Jsme firma rodinného typu (cca 15 zaměstnanců), snažíme se vytvořit příjemné podmínky pro všechny zaměstnance a respektovat specifické potřeby každého z nich. Jsme nakloněni možnosti částečně pracovat z domova, ale ve firmě máme příjemné pracovní prostředí v klasické budově v Dejvicích (nikoliv openspace).

Společnost
NETservis s.r.o.
Adresa
Thákurova 676/3, Praha – Dejvice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 45 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Služby, Project Manager, Programátor, Vedoucí vývoje/Team Leader
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel