Pro našeho významného klienta vhodného kandidáta na pozici Office manžer/ka do kanceláře v Praze 2.

Náplň práce:

Zajištění chodu kanceláře
Vystavení faktur, kontakt s klienty
Problem solving
Nákupy a administrativní evidence
Archivace
Sledování příchozích plateb a jednání s dlužníky

Co se očekává:

min. SŠ
dobrá znalost italského jazyka - aktivní využití itaského jazyků na denní bázi,
znalost dalších jazyku výhoda
Reprezentativní vystupování a proaktivita
Odpovědnost
Samostatnost
Pečlivost
Flexibilita
Zkušenost v oboru výhodou

Co se Vám může nabídnout:

Hlavní pracovní poměr na plný úvazek, případně OSVČ
Příjemné pracovní prostředí
Prostor pro osobní růst

Společnost
AREA CZECH, s.r.o.
Adresa
Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Italština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Asistentka, Office Manager, Recepční
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel