Scott. Weber Workspace je předním, českým poskytovatelem flexibilních kanceláří a prémiového coworkingu. Vytváříme a nabízíme moderní, inspirativní prostředí pro profesionální práci, schůzky, eventy, ale i relax a zábavu. Staňte se součástí našeho týmu a podílejte se na budování nových center a rozšiřování naší komunity.

Sales Manager

Náplň práce:

Jako Sales Manager u nás budeš mít na starosti vedení celého obchodního procesu, od vybudování obchodních poptávek, přes prezentaci a ukázku našich center až po uzavření smlouvy v oblasti servisovaných kanceláří. Hledáme zkušeného obchodního zástupce se silnými vyjednávacími schopnostmi, který dokáže určit správnou strategii a dotáhnout obchod.

Klíčové odpovědnosti:

  • zajištění a udržování maximální obsazenosti center servisovaných kanceláří Scott.Weber Workspace
  • akvizice nových klientů, udržování silného pipe-line poptávek a aktualizace CRM
  • account management – udržování vztahu s klíčovými klienty v průběhu smluvního vztahu
  • samostatnost (schopnost rozhodovat), odpovědnost a reporting
  • zajištění a udržování silného partnerství s obchodními partnery (brokeři, realitní společnosti)
  • podílení se na tvorbě obchodní strategie, ceníků, přehledu realitního trhu komerčních nemovitostí
  • zjištění požadavků klienta, vybudování důvěry a nastavení nabídky
  • podílení se na přípravě marketingových materiálů a PR komunikace

Požadavky:

  • zkušenost min 3 roky na obchodních pozicích
  • pro-klientský přístup a aktivní komunikace
  • silné vyjednávací schopnosti
  • silné prezentační dovednosti
  • zkušenost v oblasti komerčních nemovitostí a servisovaných kanceláří výhodou
  • přístup orientovaný na výsledek
  • aktivní znalost anglického jazyka (bude často využíván)
  • práce s MS Office
  • VŠ vzdělání (výhodou)

Nabízíme:

  • nadstandardní platové ohodnocení a bonusy
  • multisport karta
  • 5 sick days
  • firemní notebook a firemní telefon
  • práce v moderním a dynamickém prostředí

Společnost
Scott & Weber s.r.o.
Adresa
Václavské náměstí 1601/47, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Vrcholový management, Obchodní ředitel/manažer, Realitní makléř, Regionalní obchodní manažer, Manažer prodejního týmu, Key Account Manager, Developer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Scott & Weber s.r.o., Jana Smržová